×
Mobilā versija
+10°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
2. marts, 2013
Drukāt

Atzīmējot Advokatūras dienu, iedzīvotājiem sniegs bezmaksas juridiskās konsultācijas

Foto-LETAFoto-LETA

Laikā no 11.marta līdz 15.martam par godu Advokatūras dienai advokātu biroji, individuāli praktizējoši advokāti un viņu palīgi visā Latvijā sniegs bezmaksas juridiskās konsultācijas.

Kā informēja projekta komunikāciju konsultante Līva Pērkone, šogad bezmaksas konsultācijas sniegs vairāk nekā 20 zvērinātu advokātu biroji un vairāk nekā simts zvērināti advokāti un viņu palīgi visā Latvijā.

Visvairāk zvērinātu advokātu konsultācijas būs pieejamas Rīgā, bet bezmaksas konsultācijas varēs saņemt arī pie zvērinātiem advokātiem Ogrē, Ikšķilē, Siguldā, Valmierā, Valkā, Smiltenē, Madonā, Alūksnē, Balvos, Viļānos, Daugavpilī, Jēkabpilī, Aizkrauklē, Saldū, Liepājā un Ventspilī.

Bezmaksas juridiskās palīdzības sniegšana Advokatūras dienā ir kļuvusi par labu tradīciju, kuru gaida plašs sabiedrības loks, atzina zvērināta advokāte Dana Rone, viena no konsultāciju nedēļas organizatorēm. “Šīs nedēļas laikā ikvienam ir iespēja pierakstīties uz konsultāciju pie advokāta, lai saņemtu objektīvas atbildes par tiesību jautājumiem bez maksas. Šogad zvērināti advokāti ir laipni piekrituši sniegt bezmaksas konsultācijas arī dažās ieslodzījuma vietās, par ko pateicamies par sadarbību un atbalstu Ieslodzījuma vietu pārvaldei,” komentēja Rone.

Iedzīvotājiem būs pieejamas juridiskās konsultācijas civiltiesību – ģimenes tiesību, mantojuma tiesību, saistību tiesību -, īres tiesību, apdrošināšanas tiesību, darba tiesību, komerctiesību, maksātnespējas procesa, administratīvo tiesību, krimināltiesību, konkurences tiesību, konstitucionālo tiesību, nodokļu un finanšu tiesību, intelektuālā īpašuma aizsardzības, nekustamā īpašuma un citos jautājumos.

Pilnais saraksts ar zvērinātu advokātu birojiem, individuāli praktizējošiem zvērinātiem advokātiem un viņu palīgiem, advokātu kontaktinformācija un konsultāciju jomas pieejamas Latvijas Zvērinātu Advokātu padomes (ZAP) mājaslapā “www.advokatura.lv”, sadaļā “Konsultācijas 11.-15.martā”. Informācija izdrukātā veidā pieejama arī ZAP metodiskajā kabinetā Rīgā, Brīvības bulvārī 34.

Lai izmantotu bezmaksas juridiskās konsultācijas, interesenti tiek lūgti ar zvērinātu advokātu sazināties individuāli, lai vienotos par konsultācijas laiku un tiesību jomu, kurā konsultācija nepieciešama.

Bezmaksas juridiskās palīdzības dienas organizē ZAP, un tās jau ir kļuvušas par tradīciju. Par godu Advokatūras dienai 19.martā bezmaksas konsultācijas visiem iedzīvotājiem tiek organizētas jau ceturto gadu.

Tradīcija sniegt bezmaksas juridiskās konsultācijas Advokatūras dienā tiek iedibināta ar mērķi popularizēt zvērināta advokāta profesijas misiju – darboties sabiedrības interesēs, sniedzot tai efektīvu juridisko palīdzību pēc labākas sirdsapziņas likumiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+