×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
9. decembris, 2014
Drukāt

Atzīmēs Dobeles sniegavīru piekto dzimšanas dienu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ziemai atnākot, Dobeles laukumos uz saietu atkal ir sapulcējušies varenie sniegavīri, kas pilsētas iedzīvotājus un viesus priecēs jau piekto gadu, informē Dobeles novada Tirdzniecības informācijas centra vadītāja Anita Banziņa.

Lai atzīmētu pilsētas ziemas simbola piekto jubileju, sestdien, 13. decembrī, plānots svinīgs pasākums ar torti, jautriem un muzikāliem sveicinājumiem. Vienlaikus tiks atklāts sniegavīru šā gada ziemas saiets, kura laikā sniegavīrus varēs aplūkot līdz nākamā gada 28. februārim.

“Omulīgie, apaļīgie vīri ir neparasts akcents pilsētas sejā. Tie jautri sveicina lielus un mazus dobelniekus, liekot viņiem pasmaidīt, un padara gaišāku garo ziemu. Vienlaikus tas ir aicinājums citu novadu un pilsētu ļaudīm braukt uz Dobeli ne tikai ceriņziedu, bet arī ziemas laikā,” klāsta Banziņa.

Sniegavīru saiets tiek rīkots, sadarbojoties Dobeles novada pašvaldībai ar vietējiem uzņēmējiem. Sniegavīru izgatavošanā izmantoti Dobeles uzņēmumu – tenapora ražotāja SIA “Tenax” un sveču ražotāja SIA “Baltic Candles Ltd” – materiāli, tāpēc tiem nekaitē ne atkušņi, ne lietus.

Ar katru gadu sniegavīru saime pilsētas laukumos aug plašumā – arī šogad ir vairāki jaunpienācēji, un šobrīd sniegavīru skaits pārsniedz 30. Sniegavīrus piecus gadus ir veidojušas tēlnieces Inta Berga un Agnese Rudzīte – Kirillova. Viņām palīdz Jānis Bergs un Anatolijs Kirillovs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+