Mobilā versija
+5.9°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
31. augusts, 2016
Drukāt

“Audi” superauto Biķerniekos

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Prezentācija un iepazīšanās ar automobiļiem norisinājās nesen atjaunotajā Motormuzejā, kura apmeklējums arī bija iekļauts programmā.

Biķernieku kompleksajā sporta bāzē divas nedēļas norisinājās “Audi Sportscar Experience” pasākums, kurā tika demonstrēti “Audi” sportiskākie modeļi.

Uz Rīgu bija atvesti 23 “Audi R8”, pa trim “Audi RS6” un “Audi RS7”, kā arī īsts “FIA GT3” sacīkšu sērijas auto “Audi R8 LMS”. Ekskluzīvo pasākumu apmeklēja ap pus­tūkstotis lūgto viesu no Latvijas, Lietuvas un Norvēģijas.

Šogad prezentētais “Audi R8” otrās paaudzes modelis bāzes versijā aprīkots ar 540 zirgspēku 5,2 litru V10 atmosfērisko dzinēju. “Audi R8” ir pilnpiedziņa un septiņpakāpju automātiskā pārnesumkārba. No 0 līdz 100 km/h tas paātrinās 3,5 sekundēs, savukārt tā maksimālais ātrums ir 323 km/h. “R8” sākuma cena ir 165 400 eiro. Uz Rīgā notikušo “Audi Sportscar Experience” pasākumu bija atvesti “Audi R8” automobiļi pašā ekstrēmākajā versijā “V10 plus”. Tas nozīmē, ka dzinējam šajā gadījumā ir 610 zirgspēki un tas paātrinājumu līdz 100 km/h nodrošina 3,2 sekundēs.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+