×
Mobilā versija
Brīdinājums +7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
15. aprīlis, 2012
Drukāt

Audzis darījumu skaits ar nekustamajiem īpašumiem

ipasums1-rasa

Šā gada pirmajos divos mēnešos salīdzinājumā ar 2011.gada janvāri-februāri kopējais nekustamā īpašuma pirkuma darījumu skaits Latvijā audzis par 21%, liecina nekustamo īpašumu kompānijas “Latio” apkopoto Zemesgrāmatas datu analīze.

Darījumu skaits ar mājokļiem šajā laika posmā audzis par 37%, tajā skaitā ar dzīvokļiem – par 36%, savrupmājām – par 43%.

Rīgā pirkuma darījumu skaits ar dzīvokļiem 2012.gada pirmajos divos mēnešos attiecībā pret iepriekšējā gada atbilstošo laika posmu palielinājies par 42%, bet ar savrupmājām – par 66%.

Dzīvokļu darījumu skaits Rīgā gan ir būtiski lielāks par māju darījumu skaitu – šā gada pirmajos divos mēnešos noticis vairāk nekā 1000 dzīvokļu darījumu, kas veido gandrīz 90% no Rīgas mājokļu darījumiem, norāda “Latio”.

Banku un to meitasuzņēmumu īpatsvars darījumos patlaban nav liels, tāpēc to nevar uzskatīt par kopējā darījumu skaita pieauguma iemeslu, norāda “Latio”. Banku un saistīto uzņēmumu lielākā aktivitāte pirkuma darījumos bija 2010.gadā un 2011.gadā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+