Mobilā versija
Brīdinājums -1.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
20. novembris, 2014
Drukāt

Šogad Latvijā par 9% audzis laulību skaits (1)

Foto-Stock.xchngFoto-Stock.xchng

Šā gada pirmajos desmit mēnešos noslēgto laulību skaits pieaudzis par 9%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

Gada pirmajos desmit mēnešos noslēgtas 11 007 laulības, kas ir par 9% vairāk nekā 2013. gada pirmajos desmit mēnešos. Gada pirmajos desmit mēnešos reģistrēts 18 191 jaundzimušais, un tas ir par 804 mazuļiem vairāk nekā 2013. gada attiecīgajā periodā. Kopumā gada pirmajos desmit mēnešos ir vērojams mirstības samazinājums, tomēr dabiskais pieaugums Latvijā saglabājas negatīvs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Muļķības, tie mūsdienu vīrieši nemaz tā neraujas laulāties. Daži dzīvo visu laiku kopā un bērni jau ir, bet negrib precēties. Uzskata ka tas ir sīkums. Viņi paši ir dzīves sīkums.

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+