×
Mobilā versija
+11.0°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
26. jūnijs, 2012
Drukāt

Audžudēlu mēģina piespiest strādāt, pieķēdējot pie zāles pļāvēja

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Ventspils novada Tārgales pagastā kāds vīrietis pieķēdējis savu 16 gadus veco audžudēlu pie zāles pļāvēja, lai piespiestu viņu pļaut zāli. Par šādu gadījumu pagājušajā nedēļā saņemts iesniegums Ventspils Bāriņtiesā, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa priekšnieks Ģirts Kokins.

Lai gan audžutēvu, kurš izvēlējies šādu audzināšanas metodi, policija vēl nav nopratinājusi, tomēr var izdarīt secinājumu, ka vīrietis šādi rīkojies, jo vairs nav varējis citiem līdzekļiem tikt galā ar puiša audzināšanu, atzina Kokins. Nekādu ziņu par to, ka jaunietis būtu kā citādi fiziski iespaidots, policijai nav.

Par šo gadījumu ierosināta administratīvā lietvedība par fizisku vai emocionālu vardarbību pret bērnu. Administratīvo pārkāpumu kodekss par šādu pārkāpumu paredz izteikt brīdinājumu vai uzlikt naudas sodu līdz 50 latiem.

Ventspils novada Bāriņtiesas priekšsēdētāja Sandra Jurcika atteicās komentēt šo gadījumu, vien norādīja, ka par notikušo uzzinājusi bāriņtiesa – pats jaunietis ar iesniegumu bāriņtiesā tomēr neesot vērsies.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+