Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
29. oktobris, 2013
Drukāt

Aug Rīgā deklarēto skaits


Foto - LETAFoto - LETA

Salīdzinot ar aizvadītā gada Iedzīvotāju reģistra datiem par šādu pašu periodu, laika posmā no šā gada 25. septembra līdz 15. oktobrim par 128% pieaugusi iepriekš citur Latvijā deklarētu personu dzīvesvietas deklarēšana Rīgā. Tā kā viens no dzīvesvietas deklarēšanas pamatojumiem ir īres līgums, bet izīrētājam ir pienākums maksāt valstij nodokli 10% apmērā no īres maksas, iespējams īres cenu kāpums galvaspilsētā aptuveni 10% apmērā, prognozē nekustamā īpašuma īres operatora “Rent in Riga” valdes loceklis Jānis Lipša.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+