Mobilā versija
Brīdinājums +1.0°C
Gvido, Atvars
Piektdiena, 31. marts, 2017
17. septembris, 2015
Drukāt

Auglīgas sarunas

Foto - Ivars BušmanisFoto - Ivars Bušmanis

Labklājības ministrs Jānis Reirs

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) un Finanšu ministrija (FM) vakar panākusi vienošanos par nodokļu ieņēmumiem un valsts dotāciju pašvaldību finanšu izlīdzināšanai 2016. gadā.

Šīs ir būtiskas vienošanās, kas ir panāktas ikgadējā Ministru kabineta un LPS vienošanās un domstarpību protokolā. Puses ir panākušas vienošanos atbalstīt nodokļu ieņēmumu apmēru, kas tiek ieskaitīts pašvaldību budžetos, kā arī noteikt iedzīvotāju ienākuma nodokļa sadalījumu pašvaldību un valsts budžetā, kas paliks nemainīgs – 80% pret 20% par labu pašvaldībām. Puses vienojušās, ka ieņēmumi no iedzīvotāju ienākuma nodokļa pašvaldībām tiks garantēti 100% apmērā.

“Sarunas kā vienmēr bija karstas, bet arī auglīgas,” pēc vairāku stundu sarunām žurnālistiem teica finanšu ministrs Jānis Reirs. Viņa vērtējumā, vienīgā problēma esot valsts rocība, tāpēc atsevišķos jautājumos ir grūti panākt vienošanos.

Pievienot komentāru

Nešķiroti atkritumi maksā dārgāk (3)Iedzīvotājus aicina šķirot, tomēr ne visur ir izveidotas iespējas to darīt...
Svarīgi! Banku klientiem atlikusi viena darbdiena, lai sagatavotos jaunajai drošības sistēmaiVēl atlikusi viena darba diena, lai iedzīvotāji sagatavotos jaunajai, divpakāpju drošības sistēmai internetbankas lietošanā.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+