Mobilā versija
+9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
17. septembris, 2015
Drukāt

Auglīgas sarunas

Foto - Ivars BušmanisFoto - Ivars Bušmanis

Labklājības ministrs Jānis Reirs

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) un Finanšu ministrija (FM) vakar panākusi vienošanos par nodokļu ieņēmumiem un valsts dotāciju pašvaldību finanšu izlīdzināšanai 2016. gadā.

Šīs ir būtiskas vienošanās, kas ir panāktas ikgadējā Ministru kabineta un LPS vienošanās un domstarpību protokolā. Puses ir panākušas vienošanos atbalstīt nodokļu ieņēmumu apmēru, kas tiek ieskaitīts pašvaldību budžetos, kā arī noteikt iedzīvotāju ienākuma nodokļa sadalījumu pašvaldību un valsts budžetā, kas paliks nemainīgs – 80% pret 20% par labu pašvaldībām. Puses vienojušās, ka ieņēmumi no iedzīvotāju ienākuma nodokļa pašvaldībām tiks garantēti 100% apmērā.

“Sarunas kā vienmēr bija karstas, bet arī auglīgas,” pēc vairāku stundu sarunām žurnālistiem teica finanšu ministrs Jānis Reirs. Viņa vērtējumā, vienīgā problēma esot valsts rocība, tāpēc atsevišķos jautājumos ir grūti panākt vienošanos.

Pievienot komentāru

Sējumi šoruden attīstījušies sliktāk; uz augstu graudu ražu nākamgad nevar cerētLatvijā ziemāju sējumi kopumā šoruden ir attīstījušies sliktāk nekā pērn, līdz ar to uz augstu ražu nākamgad nevar cerēt, aģentūrai LETA pastāstīja aptaujātie lauksaimnieku pārstāvji.
Pasaulē
"Zelta ķivere" tiek diviem labākajiem uzņēmumiemLabas prakses balva “Zelta ķivere” šogad pasniegta alus darītavai “Cēsu alus” un biofarmācijas uzņēmumam “AbbVie”, kuri izrādījuši lielākās rūpes par veselīgu darba
Draugiem Facebook Twitter Google+