×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
24. marts, 2017
Drukāt

Augstceltne iemantojusi sliktu slavu: neskaidros apstākļos bojā gājušas jau divas meitenes (2)

Kadrs no videoKadrs no video

Pavisam nesen Latviju pāršalca šokējoša ziņa par divām jaunām meitenēm, kuras kādā Daugavpils augstceltnē centušās izdarīt pašnāvību. Diemžēl viena no pusaudzēm pēc kritiena no 12. stāva mirusi. Pašas mājas iedzīvotāji pieļauj, ka šis diemžēl nebūs pēdējais šāda veida gadījums, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”

Vēlā trešdienas vakarā, dažas minūtes pirms pusnakts, augstceltnē Jātnieku ielā risinājušies šausminoši notikumi. No nama divpadsmitā stāva vienaudzes acu priekšā izkritusi kāda pusaudze. Ēkas augšā palikusī meitene “kā kauta” kliedza – “palīdziet, palīdziet!” – stāsta vietējie iedzīvotāji, kurus uzmodinājis gan būkšķis, ar kuru pusaudze atsitusies pret zemi, gan viņas draudzenes izmisīgie kliedzieni drīz pēc tam.

Pavisam drīz vien šeit piestājuši aculiecinieku izsauktie ārsti un policisti. Meitene vēl bijusi dzīva, kad neatliekamā medicīniskā palīdzība devusies ceļā uz vietējo slimnīcu, taču ievainojumi bijuši pārāk nopietni un pusaudze pa ceļam mirusi.

Šobrīd jautājumu par notikušo vēl joprojām ir vairāk nekā atbilžu, tādēļ Daugavpils iecirknī ierosināts kriminālprocess un turpinās izmeklēšana.

Likumsargi norāda, ka abas meitenes augušas sociāli labvēlīgās ģimenēs un iepriekš policistu redzeslokā nav nonākušas.

Pagaidām neesot rasts apstiprinājums arī tam, ka pusaudze varētu būt piedalījusies kādā no šobrīd aktuālajām virtuālajām izaicinājumu spēlēm.

Notikuma vietā sastaptie iedzīvotāji raidījuma “Degpunktā” komandai stāsta, ka pašnāvnieki šajā namā iegriežas ne pirmo reizi.

Pirms aptuveni astoņiem gadiem no tieši šā paša 12. stāva laukumiņa nolēkusi kāda jauna sieviete. Toreiz neviens no vietējiem viņu nav atpazinis.

Tāpat vietējie stāsta, ka šo ēku iecienījuši jaunieši gan skatu baudīšanai, gan daudz nelāgākām nodarbēm…

Šī Daugavpilī ir vienīgā tāda augstceltne ar 12 stāviem, ja neskaita slimnīcas ēku.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. mūsu stilā – jāuzceļ riņķī sēta, lai neviens netiek klāt

  2. noburta noburta…., garīgi slimo pūlī tas darbojas; horoskopi, burvji………..

Draugiem Facebook Twitter Google+