×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
23. februāris, 2015
Drukāt

Augstie Tatri – nebeidzamu iespaidu sinonīms

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Slovākija ziemā – tā ir kalnu slēpošana, kamanas, distanču slēpošana, daudz jautrības, interesanti pasākumi, lieliska virtuve, jūras un termiskais ūdens un tas vēl nav viss. Katram, kas vēlas redzēt šo mazo-lielo zemi no vairāk kā divi tūkstoši metru augstuma virs jūras līmeņa, ir jāapmeklē pasaules zemākie augstie kalni – Augstie Tatri.

Slovākija ir kalnaina valsts, kas atrodas pašā Eiropas sirdī ar lielu daudzumu modernu, lieliski aprīkotu slēpošanas kūrortu. Visu, ko slēpotāja dvēsele vēlās, var atrast kūrortos Tatranska Lomnica, Štrbské Pleso un Stary Smokovec. Ir pieejama trašu izvēle tiem, kam tā ir pirmā reize kalnos, ģimenēm ar bērniem, kā arī absolūtiem slēpošanas entuziastiem. Augstajos Tatros var slēpot ar vienu pacēlāju karti regulāri koptās 24 km nobraukšanas trasēs, lielāko daļu kuru sedz mākslīgais sniegs. Distanču slēpošanas cienītāji var izmantot pat 80 km distanču trases reģionā, kur vislabāk sagatavota ir trase pie Štrbské Pleso. Kalnu slēpošana parasti ir galvenais ziemas brīvlaiku pavadīšanas iemesls Augstajos Tatros, bet lieliska pieredze gaidāma ne tikai kalna nogāzēs.

Kā aizbraukt?
Visvienkāršākais risinājums ir lidmašīna no Rīgas uz lidostu Poprad-Tatry. Lidojumi notiek katru sestdienu, sākot no 13.12.2014 visu 2014/2015 ziemas sezonu. Lidojums ilgst nepilnas divas stundas. Tuvākā četru zvaigžņu viesnīca atrodas 10 minūšu braucienā ar auto no lidostas, bet ceļš līdz tuvākajam slēpošanas kūrortam aizņem tikai 15 minūtes. Vēl jo vairāk – Tatros kursē skibusi, tāpēc nav jāuztraucas par slēpju pārvietošanu uz muguras. Kā arī inventāra nomas punktu ir tik daudz, ka savu var pat neņemt.

Izdevīgi atpūtas komplekti ar slēpošanas caurlaidēm

Pateicoties sadarbībai ar slēpošanas kūrortiem un naktsmītņu vietām visos Augstajos Tatros, slēpotāji var izmantot plašā SLĒPOŠANAS KOMPLEKTA piedāvājumu par pievilcīgām cenām. Vairāk informācijas atrodams mājaslapās www.tmrhotels.com vai http://www.vt.sk/ubytovanie/pobytove-baliky/

JAUNĀKĀ INFORMĀCIJA PAR KŪRORTU

Vairāk informācijas par kūrortu un tā piedāvājumu Jūs varat atrast katru dienu, zvanot uz numuru (+421 903) 11 22 00 44, rakstot uz info@vt.sk vai kūrorta mājaslapā www.vt.sk.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+