×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
3. novembris, 2016
Drukāt

Augsto ārvalstu viesu dēļ rīdziniekiem jārēķinās ar ierobežojumiem

Par godu samitam Rīgā ir izvietoti arī plakāti, reklamējot Ķīnu. Foto no "skaties.lv"Par godu samitam Rīgā ir izvietoti arī plakāti, reklamējot Ķīnu. Foto no "skaties.lv"

Saistībā ar Centrāleiropas un Austrumeiropas valstu un Ķīnas Tautas Republikas valdību vadītāju sanāksmi (“16+1” samits) Rīgā no šodienas ir jārēķinās ar satiksmes organizācijas izmaiņām, aģentūru BNS informēja Rīgas domē.

No šodienas līdz 6.novembrim nepieciešamības gadījumā tiks ierobežota vai īslaicīgi slēgta transportlīdzekļu satiksme un gājēju kustība Elizabetes ielas posmā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Brīvības bulvārim un Baznīcas ielas posmā no Elizabetes ielas līdz Dzirnavu ielai, Brīvības ielas posmā no Dzirnavu ielas līdz Elizabetes ielai, Nacionālās bibliotēkas apkārtnē Mūkusalas ielā, Akmeņu ielā, Valguma ielā un Uzvaras bulvārī, 11.novembra krastmalas posmā no Grēcinieku ielas līdz Kaļķu ielai, Kungu ielas posmā no Kaļķu ielas līdz Grēcinieku ielai un

Grēcinieku ielas posmā no Kungu ielas līdz 11.novembra krastmalai.

Ar minētajiem ierobežojumiem ir jārēķinās Pils laukumā, Pils ielas posmā no Pils laukuma līdz Doma laukumam, Kuģu ielas posmā no Trijādības ielas līdz ēkai Kuģu ielā 15, Aspazijas bulvārī un Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī pie Brīvības pieminekļa laukuma un Brīvības pieminekļa laukumā, iepretim Ministru kabineta ēkai Brīvības bulvārī 36, Jēkabu ielā un Klosteru ielā pie ēkas Jēkabu ielā 11, Šķūņu ielas posmā no Doma laukuma līdz Amatu ielai, Doma laukumā, Amatu ielas posmā no Šķūņu ielas līdz Meistaru ielai un Meistaru ielas posmā no Zirgu ielas līdz Amatu ielai un Jēkaba ielā no Doma laukuma līdz Krišjāņa Valdemāra ielai.

Tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana no šodienas plkst.22 līdz 6.novembra plkst.12 Kuģu ielas abās pusēs posmā no Trijādības ielas līdz ēkai Kuģu ielā 15, savukārt 4.novembrī no plkst.7 līdz plkst.17.15 Brīvības bulvāra labajā pusē, posmā un virzienā no Rīgas apgabaltiesas līdz Elizabetes ielai, bet no plkst.7 līdz plkst.11.30 Aspazijas bulvāra abās ielas pusēs, 50 metrus garā posmā no Brīvības pieminekļa laukuma virzienā uz Teātra ielu un Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 50 metrus garā posmā no Brīvības pieminekļa laukuma virzienā uz Smilšu ielu.

4.novembrī no plkst.7 līdz plkst.14.30 transportlīdzekļiem būs aizliegts apstāties un stāvēt Meistaru ielas labajā pusē posmā un virzienā no Zirgu ielas līdz Amatu ielai, no plkst.7 līdz plkst.14.30 Amatu ielas abās pusēs, posmā no Šķūņu ielas līdz Meistaru ielai un Lielās ģildes stāvvietā, kā arī no plkst.7 līdz plkst.20 Šķūņu ielas kreisajā pusē, posmā un virzienā no Tirgoņu ielas līdz Amatu ielai.

Tāpat no šodienas līdz 6.novembrim tiks aizliegta peldlīdzekļu stāvēšana Daugavas akvatorija posmā no Vanšu tilta līdz Dzelzceļa tiltam.

Sabiedriskā transporta satiksme un gājēju kustība pie delegāciju apmeklētajiem objektiem tiks regulēta atbilstoši nepieciešamībai.

Drošības policija norāda, ka tā plāno drošības pasākumus īstenot tā, lai tie sagādātu pēc iespējas mazāk neērtību, tāpēc satiksmes kustība netiks slēgta, bet īslaicīgi ierobežota.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+