×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
8. jūnijs, 2014
Drukāt

Augusi klientu aktivitāte privātmāju segmentā

Foto-LETAFoto-LETA

Privātmāju segmentā klientu aktivitāte maijā ir nedaudz pieaugusi, salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, biznesa portālam “Nozare.lv” norāda nekustamo īpašumu kompānija “Ober-Haus”.

Klienti interesējas par mājām un jaunbūvēm cenu kategorijā līdz 150 000 eiro. Turpina palielināties interese par Mārupi, kur klienti izskata jau gatavas dzīvošanai mājas cenu kategorijā līdz 250 000 eiro, bet interesē arī nepabeigtas mājas cenu kategorijā līdz 170 000 eiro. Nepabeigtu māju piedāvājums šādā cenu kategorijā ir ļoti mazs, norāda “Ober-Haus”.

Palielinājies arī to klientu skaits, kas interesējas par remontējamām mājām cenu kategorijā līdz 40 000 eiro – pārsvarā dārziņu rajonos un ārpus Pierīgas robežām. Pierīgā lielākā interese ir par gatavām dzīvošanai mājām cenu kategorijā līdz 170 000 eiro, jaunbūvēm cenu kategorijā līdz 100 000 eiro vai remontējamām mājām cenu kategorijā līdz 60 000 eiro.

Izvēloties sev jaunu mājokli, pircējiem joprojām svarīga ir infrastruktūra – ceļš, sabiedriskais transports, skolas, bērnudārzi, veikali utt. Pircēji lielu interesi izrāda par izdevīgiem banku īpašumu piedāvājumiem, kuriem ir pieejami labāki kredīta nosacījumi.

Maijā turpina pieaugt interese par zemes gabalu iegādi privātmāju būvniecībai, norāda “Ober-Haus”. Augstākais pieprasījums ir zemes gabaliem ar iespējami visām komunikācijām – elektrību, gāzi un pievedceļiem. Pierīgā pietrūkst atbilstošu zemes gabalu piedāvājumu, jo netiek parcilētas jaunas zemes platības. Ir interese arī par zemes gabaliem bez komunikācijām, bet tikai tad, ja tie ir lēti.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+