×
Mobilā versija
Brīdinājums +8°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
29. jūlijs, 2012
Drukāt

Augustā Dobelē otro reizi notiks Senās pils svētki

Foto-LETAFoto-LETA

Sestdien, 4.augustā, norisināsies Senās pils svētki Dobelē, kas jau otro reizi pie sevis pulcinās Latvijas Piļu un muižu asociācijas biedrus – muzejus ar atraktīvām un interaktīvām ekspozīcijām.

Dobeles pilsētas kultūras nama pasākumu producente Krista Kleina aģentūru LETA informēja, ka pils pagalms tiks pārvērsts krāšņā tirgus laukumā, kur spēlē teātri, cep, vāra, ēd un dzer, kur var uzlaikot senas drānas, klausīties galma mūziku, izstaigāt un kaut iedomāties senās pils istabu plānojumu.

Dienas garumā būs iespēja piedalīties senās pils mistērijā, baudīt Spānijas karaļa galma orķestra muzicēšanu grupas “Trakula” izpildījumā, ieskatīties Dona Žuana mīlas peripetijās titulētajā Ogres tautas teātra izrādē, smieties un sajūsmināties līdzi ceļojošajam cirkam, priecāties un apliecināt dzīvi kopā ar “Valta Pūces etnogrāfisko orķestri” un tautas deju ansambli “Kalve” vakara koncertā un nakts ballē, aprakstīja Kleina.

Ieeja pasākumā būs bez maksas.

Dobeles Senās pils svētku gaitā plkst.15 paredzēta svētku ieskandināšana Dobeles tirgus laukumā, kur darbosies cirka mākslinieki un orķestris, notiks zirgu izjādes.

Plkst.15.30 notiks muzikāls gājiens uz Dobeles pilsdrupām, kur no plkst.16 visus sagaidīs Dobeles pils dāmas un pilskungs un notiks radošās darbnīcas, sacensības, ēšana, dzeršana, dancošana.

Plkst.17.30 uzstāsies grupa “Trakula”, bet plkst.19 – Ogres tautas teātra Moljēra lugas “Dons Žuans” iestudējums (režisors Jānis Kaijaks). Plkst.21 sāksies noslēguma koncerts “Dobeles Senās pils mistērijas”, “Valta Pūces etnogrāfiskā orķestra” un “Kalves” koncerts, kam noslēgumā sekos balle.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+