×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
18. jūnijs, 2015
Drukāt

Augustā – jau otrais festivāls “Sansusī”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Otrais alternatīvais kamermūzikas festivāls “Sansusī” šogad norisināsies no 7. līdz 9. augustam Aknīstes novada brīvdienu mājā “Susēja” un pulcinās dažādu žanru radošos māksliniekus, pavēstīja rīkotāji.

Trijās dienās varēs piedzīvot 20 dažādus notikumus, kurus radīs vairāk nekā sešdesmit mākslinieku. Apmeklētājus priecēs tādi solisti un apvienības kā Art-i-Shock, Olga Pudova, Ēriks Kiršfelds, Ieva Parša, Juris Žvikovs, Latvian Blues Band, Jaunais Rīgas teātris, notiks Kristapa Pētersona vokālā cikla pasaules pirmatskaņojums. Padomāts arī par vismazākajiem kamermūzikas mīļotājiem – notiks vairākas darbnīcas, koncerti, teātra izrādes un multfilmu seansi bērniem. Savukārt nenogurstošākie festivāla apmeklētāji varēs izlocīt kājas ballēs un visu nakti baudīt laikmetīgo operu kinoseansus, bet no rītiem piedalīties rīta rosmē.

Festivāla idejas autors Latvijas Nacionālās operas solists Armands Siliņš: “Šogad mēs vēl vairāk domājam par apmeklētāju ērtību un komfortu festivāla laikā, paplašināsim skatuves, neizjaucot to ierasto vienotību ar dabu, un, protams, rūpējamies par programmas augsto māksliniecisko līmeni. Es ar nepacietību gaidu Kristapa Pētersona jaundarbu un tikšanos ar Olgu Pudovu uz vienas skatuves duetā, un kādu sengaidītu atkalapvienošanos, ar ko šogad noslēgsim festivālu.”

Festivālu 7. augustā plkst. 20 atklās LNSO klavieru trio, bet 9. augusta pēcpusdienā noslēgs īpaša tikšanās – ansambļa “Altera Veritas” atkalapvienošanās koncerts.

2014. gadā festivāls izpelnījās plašu apmeklētāju un dalībnieku atzinību, kā arī ieguva kultūras gada balvu “Kilograms kultūras” kategorijā “Gada pārsteigums”.

Festivālu rīko biedrība “Sansusī” sadarbībā ar SIA “LDZ Cargo”, biļetes var iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs un interneta vietnē www.bilesuparadize.lv.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+