×
Mobilā versija
+11.0°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
21. augusts, 2013
Drukāt

Augusta pēdēja dienā notiks “Ghetto Games” sezonas noslēguma pasākums

geto2

„Ghetto Games“ piektā sezona noslēgsies 31.augustā ar vērienīgu pasākumu 11.novembra krastmalā, informē organizatori.

Šajā dienā par vērtīgām balvām cīnīsies ielu basketbola, ielu futbola, ielu florbola pārstāvji un BMX frīstaila braucēji, ielu vingrotāji un armvrestlinga piekritēji, kā arī ielu dejotāji. Apmeklētāji varēs izbaudīt arī muzikālo programmu – muzikālā konkursa „Ghetto Faktors“ finālu, kā arī Latvijā labāko dīdžeju sniegumu.

Piektajā sezonā ielu kultūras un sporta kustība „Ghetto Games“ rīkojusi 70 sacensības dažādās Latvijas pilsētās – Rīgā, Grīziņkalna skeitparkā, bet arī daudzās Latvijas pilsētās, tostarp Ventspilī, Jēkabpilī, Jūrmalā, Alūksnē, Saulkrastos, Valmierā, Rēzeknē, Dobelē, Salaspilī un citviet. Sezonas garumā „Ghetto Games“ sacensības 14 dažādos sporta veidos pulcējušas ap 7000 sportistu. 

„Ghetto Basket“ superfinālā spēlēs 16 komandas, kas visas sezonas garumā krājušas vērtīgos ranga punktus. 11.novembra krastmalā tiks izšķirts, kura no komandām vīriešu grupā saņems „Ghetto Family” un Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) komandas Jūtas „Jazz” basketbolista Andra Biedriņa sarūpēto braucienu uz Ņujorku un iespēju klātienē vērot NBA spēli. Šādu braucienu balvā līdz šim jau ieguvusi Jelgavas komanda „Armet”, kā arī 2011. gada īpašā „Ghetto Basket” turnīra uzvarētāji no Rīgas – komanda „Mazais”. 

„Ghetto Floorball“ superfinālā 16 komandas savukārt cīnīsies par galveno balvu no Latvijas Florbola savienības – braucienu komandas četriem spēlētājiem oktobrī uz Somiju, lai vērotu Čempionu kausa izcīņas turnīru.

„Ghetto Football“ superfinālā šajā dienā tiks noskaidrots, kura no komandām saņems balvu no Latvijas Futbola federācijas – braucienu uz Grieķiju un iespēju noskatīties Latvijas futbola izlases pasaules čempionāta kvalifikācijas spēli.

Tāpat paredzēta vēl bagātīga izklaižu un atraktivitāšu programma.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+