Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
25. augusts, 2015
Drukāt

Augustā sarukusi ZZS popularitāte; audzis NA atbalstītāju skaits (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Ilustratīvs foto

Augustā, salīdzinot ar jūniju un jūliju, ir samazinājies Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) reitings, turpretim nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) atbalstītāju īpatsvars audzis, bet “Vienotības” atbalstītāju skaits palicis gandrīz nemainīgs, liecina “Latvijas faktu” veiktā aptauja.

Augustā ZZS reitings bijis 13,6%, kas ir samazinājums, salīdzinot ar jūliju, kad ZZS reitings bija 15,9%, un jūniju, kad ZZS reitings bija 15,0%. Savukārt VL-TB/LNNK reitings augustā bijis 10,0%, kas ir pieaugums, salīdzinot ar jūliju, kad nacionālās apvienības reitings bija 7,5%, un jūniju, kad šī politiskā spēka reitings bija 8,8%.

Pirmās trīs vietas partiju reitingā attiecīgi ieņem “Saskaņa” (21,7%), ZZS (13,6%) un “VL-TB/LNNK” (10%). Tām seko “Vienotība” (8,0%), Latvijas Reģionu apvienība (LRA) (4,4%) un “No sirds Latvijai” (NSL) (2,8%). Ja Saeimas vēlēšanas notiktu šodien, pārējās partijas savāktu ne vairāk kā 0,5% vēlētāju balsu, liecina aptaujas rezultāti.
“Saskaņas” reitings jūlijā bija 19,9%, bet jūnijā – 21,4%. Savukārt “Vienotības” reitings jūlijā bija 7,9%, bet jūnijā – 8,7%. Gan LRA, gan NSL popularitāte augustā, salīdzinot ar jūliju un jūniju, ir kritusies.
12,7% respondentu norādījuši, ka vēlēšanās nepiedalītos, bet 25,1% vēl nezina vai nav izlēmuši, par ko balsotu, liecina veiktā aptauja.

Salīdzinājumā ar jūliju augustā pieaudzis to vēlētāju skaits, kuri vēl nezina vai nav izlēmuši, par ko balsotu (25,1%), bet jūlijā tas bija 21,3%. Savukārt samazinājies to vēlētāju skaits, kuri uzskata, ka vēlēšanās nepiedalītos, augustā 12,7%, bet jūlijā šis skaits bija 15,6%.

“Latvijas faktu” aptauja notika no 2015.gada 8.augusta līdz 20.augustam. Tajā tika aptaujāti 1002 Latvijas pilsoņi.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. … Cerams, ka pedejaa politiska kluda ZZS partijas VP Vejonim ir pielaista tikai sasteiguma vai neapdomatibas rezultata .. proti: lidzigi, ka ignorejot latviskas Latvijas attistibas virzienu uzruna apspiesto saimei, ta soreiz VP, ZZS, Vejonis nav varejis vai nespej izprast atskiribu migrantu vai beglu bernu ierasanas iespaidam uz latviskas Latvijas nakotni – ar valsts atlauju to gimenem izveleties macities kadu svesvalodu latviesu valodas skolas, vai macities svesvalodas Krievu vai anglu) so valodu skolas, kuras ir valsts finansetas … !

  … Aizdomas, ka tiesam V un ZZS turpinas boikote NA izglitibas politikas galveno tezi – no 2018.g. skolam pariet un valsts valodu … ARI PIERADA UN PASTIPRINA SO PARTIJU BIEDRU UN SO PARTIJU ATBALSTITAJU NEAPMIERINATIBU PAR TO VADIBAS NOMENOKRATU PRETVALSTISKO UN PRETLATVISKO DARBIBU IZGLITIBAS JOMA – un vinu hipokratiskiem pazinojumiem un pretejo ricibu …!

  … Sada nepienemama riciba vel talak pamazinas V un ZZS popularitati elektorata … !

 2. … Aktuali NA tuvojas 20%, ja normalize aptaujas laiku, vietas, un sezonu … nacionali kopj savu sencu laukus un atrodas vasaras dzivvietas … !

  … NA driz ari sanems parejos V patriotiskos deputatus un LRA + parejo partiju nacionali noskanoto balsis … parsteidzot netikvien ZZS, bet ari SX grupejumu … tadejadi esot pozicija sastadit nakamo valdibu pec Zalo atdalisanos no ZZS, pec ar to saistitam tieslietam … !

  … ANF – Apvienotai Nacionalai Frontei vel vares pieskaitit lielako dalu no Nezinisiem un si apvienosanas procesa aizkustinatiem aturibniekiem …. = ap 60% !!!!

  … 4. Atmoda ir sakusies ari Bezabrene, pateicoties Ukrainas pretestibai un tas karaviru varonibai, ka ari Igaunijas, Polijas un Lietuvas stingrai nostajai …

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+