Mobilā versija
+15.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
1. augusts, 2014
Drukāt

Augustā spēkus dos pasaules auduma zīme

speka_zime_augusts

Ziedošā pļava sūta uzkrātos saules starus un pļavu ziedu krāšņumu. Pasaules auduma zīmē savienojas debesis ar zemi, aicinot iespējami vairāk uzmanības, mīlestības veltīt saviem mīļajiem, būt atvērtiem, pozitīviem, par augustam izvēlēto simbolu stāsta kalendāra “Latviešu spēka zīmes” autore, māksliniece Brigita Ektermane.

Arī mūsu rakstos sastopamais Pasaules audums simbolizē Visuma vienotas uzbūves karkasu, tā informatīvā lau­ka un tīklveida režģa jeb enerģētisko stīgu dabu. Tā ir viena no daudzām simboliskajām norādēm uz Visuma kristālisko uzbūvi. Kā vienota caurviju struktūra rakstā Pasaules audums ir sākotnējā matrica, formveides un nozīmju tīkls visām citām zīmēm, tai skaitā tām, kas visu šo karkasu jeb tīklu veido. Pasaules audums ir pamatā rakstam, ko tautas mākslā sauc par klājošo jeb fona rakstu, vēsta resurss dziedinasana.lv.

Spēka zīmes dāvinām visiem portāla “LA.” apmeklētājiem un sekotājiem sociālajos tīklos “Facebook”“Twitter” un “Draugiem.lv”

Pievienot komentāru

Jauns Mēness 24.jūnijā. Diena, kad Visums izpildīs visas tavas vēlēšanāsVisiem zināms, ka Mēness ar savām fāzēm rada būtisku ietekmi uz Zemi un viss, kas uz tās atrodas. Tieši tāpēc pastāv naudas rituāli, kas tiek veikti tieši Jaunā Mēnesī, kad šis debesu spīdeklis uzņem spēku un izplata savu maģisko enerģiju.
Draugiem Facebook Twitter Google+