×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
2. augusts, 2017
Drukāt

Augusts būs karmas “mīnu lauks”, par aptumsumiem un Dižčiku brīdina astrologs Baņķis (2)

1. Četrkārt karmiski jaudīgi iegriezts liktens rats

1no3
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Augusts kļūs par svārstīgu emociju, šaubīgu lēmumu un liktenīgu notikumu laiku, savā blogā www.astrologi.lv vēsta astrologs un numerologs Kristaps Baņķis.

Visi dzīvosim starpaptumsuma ietekmē – no daļēja Mēness aptumsuma 7. augustā līdz Pilnam Saules aptumsumam 21. augustā, kas sakritīs no 13.augusta līdz 5.septembrim ar Dižčiku.

“Pilnai laimei” aptumsuma noslēgumā karmas sloga nesējplanēta un liktens “skrūvspīles” Saturns 22.augustā savienosies ar pazudinātāju, kārdinātāju un mānītāju Lilitu.

Augusts kļūst par karmas “mīnu lauku”, kurā ne tikai uzradīsies pagātnes rēgi cilvēku, notikumu un “veco grābekļu” veidolā, bet arī piedzīvotais un paveiktais atstās būtisku nospiedumu daudzu gadu garumā. Visprātīgāk dzīvot – lēni, pārdomāti un ar atbildību par katru savu soli!

15. – 25.augusts būs vistrauksmainākais laiks, jo iepriekšminēto planētu spriedzi papildina Saturna retrogrādās kustības (no 6.aprīļa līdz 25.augustam) noslēgums, kas vienmēr sabiezina krāsas. Vēl vairāk šo laiku paspilgtina nelabvēlīgais Veneras stāvoklis, ietekmējot sievietes, mīlas, mākslas un finanšu jautājumus.

“Četrkārt karmiski jaudīgi iegriezts liktens rats!” norāda Astrologi.lv veidotājs Kristaps Baņķis. “Emocijas un situācija kā uz nažiem. Problemātiskajos jautājumos – viss plīsīs nograbēdams!”

  1. Četrkārt karmiski jaudīgi iegriezts liktens rats
  2. Starpaptumsuma turbulence 7. – 21.augusts
  3. Dižčiks 13.augusts – 5.septembris

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. vienas briesmas , nekā laba, dižs jo dižs čiks pusi no gada

  2. Dižčiks -apžēliņ ,kas par jokainu vārdu

Draugiem Facebook Twitter Google+