Mobilā versija
Brīdinājums +18.9°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 27. maijs, 2017
15. augusts, 2014
Drukāt

Auksta duša – lieliska iespēja zaudēt liekos tauciņus

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Atslēgts siltais ūdens? Tādos brīžos parasti kopā ar aukstu dušu izjūtam arī krietnu diskomforta devu, drebot no aukstuma un dusmām reizē. Bet patiesībā šāda pārmaiņa var būt itin veselīga un noderīga slaidās formas iegūšanai.

Auksta duša stimulē notievēšanu – ledaina ūdens strūklas var pavisam negaidītā veidā stimulēt svara samazināšanos. Lieta tā, ka cilvēka organismā ir divu veidu taukaudi – baltie un brūnie.

Baltie tauki uzkrājas, kad mēs patērējam vairāk kaloriju nekā nepieciešams normālai funkcionēšanai, turklāt nesadedzinām šīs liekās kalorijas, lai iegūtu enerģiju.

Šī veida tauki uzkrājas vidukļa rajonā, muguras lejasdaļā, kakla un gurnu zonā. Un, kaut arī visu laiku pret tiem cīnāmies, baltos taukus likvidēt ir samērā grūti.

Brūnie tauki ir tā sauktais “labais” tauku paveids, kas izstrādā siltumu, lai organisms justos labi un būtu vesels. Hārvardas medicīnas skolas eksperti uzskata, ka šos taukus sadedzina spēcīga aukstuma ietekme: tādējādi auksta duša veicina aktīvu brūno tauku pārstrādāšanos pat 15 reizes ātrāk nekā parastos apstākļos.

Speciālisti iesaka tiem, kas vēlas zaudēt vidēji trīs kilogramus gadā, regulāri iet aukstā dušā.

Pievienot komentāru

Vasaras mode 2017. Desmit tendences, kuras vērts izmēģinātĀrpus komforta zonas Jauna vasara, jauna mode!
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+