Mobilā versija
Brīdinājums -0.9°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
15. augusts, 2014
Drukāt

Auksta duša – lieliska iespēja zaudēt liekos tauciņus

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Atslēgts siltais ūdens? Tādos brīžos parasti kopā ar aukstu dušu izjūtam arī krietnu diskomforta devu, drebot no aukstuma un dusmām reizē. Bet patiesībā šāda pārmaiņa var būt itin veselīga un noderīga slaidās formas iegūšanai.

Auksta duša stimulē notievēšanu – ledaina ūdens strūklas var pavisam negaidītā veidā stimulēt svara samazināšanos. Lieta tā, ka cilvēka organismā ir divu veidu taukaudi – baltie un brūnie.

Baltie tauki uzkrājas, kad mēs patērējam vairāk kaloriju nekā nepieciešams normālai funkcionēšanai, turklāt nesadedzinām šīs liekās kalorijas, lai iegūtu enerģiju.

Šī veida tauki uzkrājas vidukļa rajonā, muguras lejasdaļā, kakla un gurnu zonā. Un, kaut arī visu laiku pret tiem cīnāmies, baltos taukus likvidēt ir samērā grūti.

Brūnie tauki ir tā sauktais “labais” tauku paveids, kas izstrādā siltumu, lai organisms justos labi un būtu vesels. Hārvardas medicīnas skolas eksperti uzskata, ka šos taukus sadedzina spēcīga aukstuma ietekme: tādējādi auksta duša veicina aktīvu brūno tauku pārstrādāšanos pat 15 reizes ātrāk nekā parastos apstākļos.

Speciālisti iesaka tiem, kas vēlas zaudēt vidēji trīs kilogramus gadā, regulāri iet aukstā dušā.

Pievienot komentāru

Līgavas kā ziedi jaunā kāzu kleitu kolekcijā2017. gada pavasara-vasaras sezonu gaidot, kāzu modes zīmols "Ingrida Bridal" ir nācis klajā ar jaunāko kāzu kleitu kolekciju "Blooming Flowers".
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
LEGO Duplo - Konstruktori pašiem mazākajiem!Mazuļa dzīves periods ir īpašs, un to apzinās katra jaunā māmiņa. Viņas mazais iemācās pasauli, kuru mēs pazīstam un zinām, pilnīgi no
Draugiem Facebook Twitter Google+