Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops aprīlim: Veiksmīgās un neveiksmīgās dienas visām zodiaka zīmēm0


Māllēpes.
Māllēpes.
Foto – LETA

Auns

Auns sajutīs pavasara un spēku atgriešanos savā dzīvē. Tomēr jābūt modriem un pārdomāti jāplāno darbi, citādi tiks kavēti nodošanas termiņi. Labvēlīgs laiks, lai kārtotu dažādus juridiskus jautājumus, dotos pieredzes apmaiņas braucienos un ceļojumos. Nav piemērots brīdis kardinālām pārmaiņām un naudas līdzekļu ieguldīšanai akcijās un vērtspapīros.

Veiksmīgās dienas: 1., 5., 14., 15., 19., 28.
Neveiksmīgās dienas: 2., 3., 17., 30.

Vērsis

Vērsis jutīs nogurumu un spēku apsīkumu, tāpēc ieteicams paņemt brīvdienas un atvilkt elpu. Darījumu sfērā viss ritēs savu gaitu, nesot peļņu. Jābūt piesardzīgiem, izskatot jaunus piedāvājumus, jo tajos var būt nepilnīga informācija, kas nākotnē radīs sarežģījumus. Aktivizēsies nelabvēļi un skauģi. Labvēlīgs periods atpūtai un vaļaspriekiem kopā ar draugiem un domubiedriem.

Veiksmīgās dienas: 3., 7., 12., 24., 25., 29.
Neveiksmīgās dienas: 14., 16., 19., 27.

Dvīņi

Dvīņi jutīs, ka ne viss notiek, kā plānots, tas radīs spriedzi, tāpēc jāizvairās no pārsteidzīgu lēmumu pieņemšanas. Jānosaka prioritātes un jākoncentrējas uz iespējām attīstībai ilgtermiņā. Impulsīva, uz emocijām balstīta rīcība var radīt problēmas. Varat lūgt palīdzību cilvēkiem, kas ieņem vadošos amatus. Ieteicams apmeklēt relaksējoši dziednieciskas procedūras sanatorijā vai masāžas.

Veiksmīgās dienas: 1., 5., 7., 16., 17., 24.
Neveiksmīgās dienas: 19., 20., 22.

Vēzis

Vēzim labvēlīgs periods tuvākiem vai tālākiem braucieniem un ceļojumiem. Veiksies jomās, kur iespējams brīvi izpausties. Vairāk jāieklausās savās sajūtās. Nav ieteicami darījumi ar nekustamo īpašumu un vērtspapīriem. Iespējama spriedze partnerattiecībās gan darbā, gan personiskajā dzīvē. Jācenšas izvairīties visu uztvert personiski un neapvainoties, ja kaut kas nenotiek pēc paša prāta.

Veiksmīgās dienas: 2., 7., 8., 12., 13., 29.
Neveiksmīgās dienas: 5., 9., 20., 25.

Lauva

Lauvai labvēlīgs laiks, lai piesaistītu jaunus sadarbības partnerus un palielinātu apgrozījuma apjomu. Var rīkot prezentācijas un reklāmas pasākumus. Jācenšas izvairīties no vēlmes demonstrēt savu pārākumu, jo tas radīs nepareizu priekšstatu par jums un jūsu nolūkiem. Piemērots laiks veikt inventarizāciju darbā un mājās, lai atbrīvotos no nevajadzīgām un novecojušām lietām.

Veiksmīgās dienas: 1., 5., 10., 11., 18., 23.
Neveiksmīgās dienas: 7., 8., 16., 22.

Jaunava

Jaunava jutīs spēku izsīkumu, tāpēc būs viegli aizkaitināma. Būs gūti sevi piespiest veikt ikdienas darbus un pienākumus, tāpēc jācenšas visu svarīgo veikt dienas pirmajā pusē. Piemērots laiks, lai izvērtētu dzīvē svarīgāko un noteiktu prioritātes. Sākot no aprīļa vidus, situācija jūtami uzlabosies. Veselības stiprināšanai ieteicami kompleksie vitamīni un pastaigas svaigā gaisā.

Veiksmīgās dienas: 7., 8., 15., 17., 24., 25.
Neveiksmīgās dienas: 2., 3., 9., 29.

Svari

Svari dusmosies uz apkārtējiem par to, ka tie nerēķinās ar viņu vajadzībām un laiku. Lai izvairītos no spriedzes attiecībās, ir jāvar pateikt nē. Labvēlīgs periods, lai nostiprinātu savas pozīcijas, uzlabotu darba apstākļus un sevi pilnveidotu. Nav ieteicams slēgt līgumus, ieguldīt naudu un nodarboties ar mecenātismu. Ieteicams atjaunot garderobi vai iegādāties jaunus interjera priekšmetus.

Veiksmīgās dienas: 1., 15., 19., 23., 24., 28.
Neveiksmīgās dienas: 4., 5., 14., 26.

Skorpions

Skorpionam veiksies darbi, kas prasa radošu pieeju, izdomu un tūlītēju rīcību. Uzmanība jāpievērš sīkumiem un detaļām. Pavirša attieksme pret tiešajiem pienākumiem radīs iespaidu, ka uz jums nevar paļauties. Labvēlīgs periods, lai sakārtotu un nostiprinātu savu veselību. Nav ieteicams doties tālākos ceļojumos, iegādāties automašīnu un ieguldīt naudu ar nolūku gūt peļņu.

Veiksmīgās dienas: 2., 3., 12., 17., 21., 29.
Neveiksmīgās dienas: 7., 8., 26., 28.

Strēlnieks

Kaut arī kopējā situācija pakāpeniski uzlabojas, tomēr šis nav piemērots laiks pārmaiņām vai jaunu lietu sākšanai. Labvēlīgs laiks rīkot vai apmeklēt pasākumus, kas stiprina kopības un atbalsta sajūtu ģimenē. Jāmācās plānot laiku atpūtai un vaļaspriekiem. Rūpīgi jāseko līdzi ēšanas paradumiem, jo var rasties ar gremošanu un zarnu trakta darbību saistītas problēmas.

Veiksmīgās dienas: 4., 14., 15., 19., 20., 28.
Neveiksmīgās dienas: 3., 18., 22., 26.

Mežāzis

Mežāzis būs nokļuvis kārtējās dzīves krustcelēs, tāpēc nāksies pieņemt lēmumu, pa kuru ceļu doties tālāk. Tas radīs spriedzi un neapmierinātību, ka jāmaina ierastais dzīves ritms. Veiksies sfērās, kas saistītas ar medicīnu, finanšu operācijām, loģistiku un tūrisma nozari. Jāpievērš uzmanība savai pašsajūtai un veselības stāvoklim. Jāizvairās no steigas un pārslodzes darbā.

Veiksmīgās dienas: 2., 3., 7., 16., 25., 26.
Neveiksmīgās dienas: 12., 13., 19., 20.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram martā un aprīļa pirmajā pusē veiksies it visā, ko uzsāks. Piemērots laiks, lai pilnveidotu savas profesionālās prasmes, iegūtu pieredzi un sevi pašrealizētu. Jābūt piesardzīgiem, piedaloties satiksmē. Aprīļa otrajā pusē pieaugs riski iegūt dažāda rakstura traumas. Iespējamas jaunas iepazīšanās. Ieteicams apmeklēt kultūras pasākumus.

Veiksmīgās dienas: 4., 5., 10., 20., 23., 29.
Neveiksmīgās dienas: 7., 14., 15., 24.

Zivis

Zivis izjutīs spriedzi daudzo darbu dēļ, kas jāpaveic īsā laikā. Rūpīgi jāplāno darbi un tam atvēlētais laiks, jo nāksies paļauties tikai uz paša zināšanām un spēkiem. Centieties savu neapmierinātību un dusmas neizgāzt uz ģimenes locekļiem. Nav piemērots laiks, lai slēgtu līgumus un veiktu darījumus. Ieteicams apmeklēt relaksējošas procedūras vai peldbaseinu.

Veiksmīgās dienas: 6., 8., 11., 15., 22., 30.
Neveiksmīgās dienas: 9., 12., 20., 23.

LA.lv