Horoskopi un mistika
Ezoterika

Auna zīmē dzimusi Sieviete. Nepiedos, ja neaizsargāsi!3

Foto – Pixabay

Sieviete Auns vēlas visur būt līderis un turēt iniciatīvu savās rokās. Ja tas ir vajadzīgs, bez vaidiem un čīkstēšanas pielāgosies jebkuriem dzīves apstākļiem.

Viņai patīk mest izaicinājumu sabiedrības viedoklim.

Aunam raksturīgi iekarst bez iemesla un nodoties skandāliem. Dusmu uzliesmojums apdziest tikpat ātri, kā sācies. Zem stipras un pašpārliecinātas ārienes slēpjas īstena sieviete.

Atcerieties, ka viņa ir viegli ievainojama, kaut arī cenšas to slēpt aiz starojošiem smaidiem. Sievietes Auni ir aktīvi darbarūķi, tām labi padodas darbi, kur parasti galvenās lomas spēlē vīrieši.

Sieviete Auns tiecas pasniegt dāvanas, aizdot naudu, apkopt jūs slimības laikā un palīdzēt grūtos periodos un gaida to pašu no jums.

Necentieties viņu pazemot sabiedrības acīs par apģērbu, manierēm un runu, tad viņa nepazemos jūs.

Viņa nepiedos, ja neaizsargāsiet to strīdā ar citiem. Dzīvē nepastāv nekas tāds, ko nevarētu sasniegt sieviete Auns.

Mīlā viņa ir prasīga, bet arī pati dod daudz. Sieviete Auns ir dāsna un dod visu, kas viņai ir.

Viņa ir privātīpašnieciska un greizsirdīga. Aizvainojot to, drīz vien manīsiet viņas uzvedībā krasu pārmaiņu: no kaislīgas sievietes tā pārvērtīsies ledus gabaliņā.

Auna uguns liesmo karsti un ilgi, ledus nekūst nekad.

Sievietei Aunam nepieciešama absolūta brīvība kā pirms laulībām, tā pēc. Jums nāksies pilnīgi uzticēties viņai, jo no jūsu puses necietīs nekādu kontroli.

Sieviete Auns, ja mīl, būs uzticīga ar miesu un dvēseli un nekad jūs nepievils. Ja viņai radīsies simpātijas pret citu vīrieti, viņa atvadīsies no jums ātrāk, nekā riskēs pievilt.

Sievietē Aunā brīnumainā kārtā apvienota kaislība un sapņains romantisms. Viņa būs daudz laimīgāka un maigāka, ja ļausiet brīvo laiku izmantot viņu interesējošās nodarbībās.

Sievas un namamātes lomā Aunam grūti iejusties, jo visdrīzāk viņas intereses koncentrēsies ārpus mājas. Kaut kur sirds dziļumos tai apslēpts maigums, bet to atklāj tikai tam, kurš Aunu patiesi mīl.

Viņa nav tā, kurai var mierīgi pazvanīt un pateikt, ka paliksiet darbā līdz naktij, jo viņai precīzi jāzina, kur esat, ar ko un ko darāt. Viņa nekautrēsies pārzvanīt un pārbaudīt jūsu vārdus.

Viņa nedusmosies, ja uz laiku zaudēsiet darbu, bet necienīs vīru, kurš nopelna mazāk nekā viņa pati.

Saistītie raksti

Ja vēlaties, lai jūsu laulība būtu laimīga, centieties saglabāt romantismu. Ja viņa jutīsies nelaimīga, tad, ilgi nedomājot, šķirsies no jums.

Būdama māte, viņa vienmēr raudzīsies, lai bērns būtu tīrs, paēdināts un laimīgs.

Viņa, iespējams, ne pārāk bieži auklēsies un mīlināsies ar to, bet viņas bērni vienmēr saņems pienākošos siltumu un maigumu.

Viņas mērķis – lai bērni izaugtu neatkarīgi un patstāvīgi.

Trīs likumi, ko tā ievēro audzināšanā: stingra roka, pasaka pirms miega un skūpsts uz nakti.

LA.lv