Horoskopi un mistika
Horoskopi

Aktīva un ambicioza. Auna zodiaka zīmes sievietes saderība ar vīriešiem0

Foto: Shutterstock

Ar Aunu – individuālistu attiecības

Divu par sevi pārliecinātu partneru savienībā valda vēlēšanās katram darīt pēc sava prāta, ir grūti izveidot siltas ģimeniskas attiecības. Viņu kopdzīvē nereti izraisās konflikti, notiek attiecību noskaidrošana, cīņa par līdera pozīcijām. Auniem ir lieliska seksuālā saderība, taču partneru emocionalitātes un nevēlēšanās dēļ otram piekāpties šī savienība parasti nav īpaši noturīga.

Ar Vērsi – līdzsvara attiecības

Auna zīmē dzimusi sieviete ar savu aktīvo enerģiju var nokaitināt nesteidzīgo Vērsi, kurš, pat gribēdams, ne vienmēr tiek viņai līdzi. Attiecības var izveidoties stabilas, ja vien Auna sievietei pietiks spēka apvaldīt savu spontanitāti un pacietības apzināties, ka Vērsis iet uz mērķi lēnām, bet stabili. Dzīves laikā viņiem būs viss, par ko vien viņi ir sapņojuši.

Ar Dvīni – attiecības bez saistībām

Ambiciozā Auna zīmes sieviete ir noskaņota laulībā nodrošināt vīra aizmuguri un palīdzēt viņam karjeras veidošanā. Taču Dvīņiem parasti nav vajadzīgs ne viens, ne otrs. Viņa izpratnē ģimene nedrīkst ierobežot viņa brīvību, turpretī Auna zīmē dzimusi sieviete ar to nekādi nav mierā. Kā draugi viņi spēs saprasties lieliski, bet ilgstošas attiecības kopdzīvei izveidot ir gandrīz neiespējami.

Ar Vēzi – attiecības “kā stumj, tā iet”

Blakus ambiciozajai Auna zīmes sievietei Vēža zīmes vīrietis patiesi iespēj dzīvē paveikt daudz vairāk nekā bez viņas, un intuitīvi viņš to jūt. Auna un Vēža savienības ilgums galvenokārt atkarīgs no sievietes. Vēža vīrietis spēj vieglāk pakļauties Auna sievietes temperamentam nekā Auna sieviete Vēža zīmes vīrieša lēnīgumam, piesardzībai. Auna sievieti neapmierina Vēža vīrieša nevēlēšanās “taisīt karjeru” un izrādīt iniciatīvu, tāpēc ar laiku viņai var rasties interese par citu zīmju vīriešiem.

Ar Lauvu – attiecības, kurās viens otru papildina

Gan Lauvas vīrietim, gan Auna sievietei ir daudz kā kopēja, kas viņus vieno: abi necieš rutīnu un pelēku dzīvi, abi tiecas pēc atzinības un slavas. Sabiedrībā šis pāris gluži vienkārši žilbina, bet darbā ar savu entuziasmu iekvēlina un aizrauj. Kopīgajā dzīvē viņi viens otram dāvā neaizmirstamus, kaisles pilnus brīžus, taču arī attiecību noskaidrošana nav mazāk kaismīga un vētraina. Lauva pilnībā atbilst viņas stiprā vīrieša ideālam, tāpēc, par spīti ambīciju karam, viņi abi ir saderīgs pāris.

Ar Jaunavu – attiecības uz naža asmens

Auna sieviete ar tai piemītošo enerģiju un ambīcijām var iekustināt konservatīvo Jaunavas vīrieti. Viņa darba mīlestība kopā ar Auna sievietes godkāri un sirdsdegsmi nereti palīdz Jaunavas vīrietim sasniegt augstākas virsotnes, nekā pašam būtu pa spēkam. Kopīgajā dzīvē Auna sieviete parasti uzņemas organizatorisko lomu, bet Jaunavas vīrietis lieliski tiek galā ar izpildītāja pienākumiem. Šāda lomu sadale parasti abus partnerus apmierina, un viņu savienība var būt ilgstoša.

Ar Svariem – pretstatu attiecības

Svariem līdera pozīcija ir samērā vienaldzīga, turpretī Auna sieviete palaikam tik ļoti cenšas pierādīt savu vadošo lomu, ka Svaru zīmes vīrieša patmīlība neļauj viņam piekāpties. Kaut gan ārpus mājas viss var šķist mierīgi, tomēr mājās Svaru vīrietis ar savām biežajām garastāvokļa maiņām un aktīvā Auna sieviete nav raduši savas jūtas apvaldīt, tāpēc par mierīgām šīs attiecības būs grūti nosaukt. Viņu attiecībās pastāv gan mīlestība, gan kaislība, gan cīņa par līdera pozīcijām.

Ar Skorpionu – līdzīgo attiecības

Skorpiona vīrietim un arī Auna sievietei ir spēcīgs raksturs, tomēr abiem piemīt arī romantiska daba. Viņi viens otrā augstu vērtē godīgumu, uzticamību, taisnīguma mīlestību, viņi zina, ka viens uz otru var droši paļauties. Gan Skorpionam, gan Aunam piemīt spēcīgas emocijas, tāpēc viņu ģimenes dzīve nepaiet bez strīdiņiem. Auna sieviete nelabprāt atdod ģimenes līdera lomu Skorpiona vīrietim. Neskatoties uz abu partneru temperamentīgajiem raksturiem, šī savienība var būt noturīga.

Ar Strēlnieku – attiecības, kur “kā sauc, tā atskan”

Pašpārliecinātā Auna sieviete un neatkarīgais Strēlnieka vīrietis var viens otru karsti mīlēt un tikpat karsti ienīst. Protams, ka šāda jūtu vētra ģimenes dzīvei nav īsti piemērota, bet, tā kā abu zīmju pārstāvji necieš rutīnu un viņu starpā valda kaisle, aizrautība, optimisms un dzīva interese vienam par otru, tad savstarpēja emociju izlāde ir ierasta lieta.

Ar Mežāzi – divu līderu attiecības

Auna zīmē dzimusi sieviete ar savu pāri plūstošo enerģiju parasti kaitina Mežāzi, kurš pieradis visu izvērtēt. Auna sieviete cenšas Mežāža vīrieti padzīt uz priekšu, prasīdama no viņa “visu un uzreiz”, tādējādi kopdzīvē šis var kļūt par konflikta un šķiršanās cēloni. Viņu attiecības var būt ilgstošas vienīgi tādā gadījumā, ja Auna sieviete samierināsies, ka Mežāža stils ir iet soli pa solim uz mērķi lēnām, bet pārliecinoši, un ar laiku panākt visu, par ko ir sapņojuši.

Ar Ūdensvīru – attiecības uz kara takas

Saistītie raksti

Parasti Ūdensvīra zīmes vīrietis un Auna zīmes sieviete tiecas viens pie otra, taču reti kad iztur dzīvē radušos pārbaudījumus. Viņu mājas dzīvē ik pa laikam uzliesmo konflikti, kurus parasti izprovocē Auna sieviete ar centieniem Ūdensvīru “nolikt pie vietas”. Viņa pārmet partnerim, ka neredz viņā ne mērķtiecīgumu, ne godkāri, ko augstu vērtē vīriešos. Savukārt brīvību mīlošo Ūdensvīru mulsina Auna zīmes sievietes prasīgums, valdonīgums un centieni viņu ierobežot.

Ar Zivīm – attiecības pēc prioritātēm

Šim pārim attiecības daudzējādā ziņā atkarīgas no tā, kāds raksturs piemīt Zivju zīmes vīrietim: vai viņš ir pa straumei peldošs filozofs vai mērķtiecīgs radītājs. Pirmajā gadījumā izredzes līdzinās nullei, jo Auna zīmes sieviete visu laiku centīsies Zivju zīmes vīrieti pārtaisīt, un tas drīz vien novedīs pie šķiršanās. Otrais gadījums ir daudz labvēlīgāks, jo Auna zīmes sieviete, dvēselē būdama romantiķe, spēj Zivju zīmes vīrietī saskatīt savu vīrieša ideālu.

LA.lv
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Kurās dienās novembrī un decembrī dziedina pati daba: Strēlnieka padomi
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Skaties uz pasauli reāli, nevis caur rozā brillēm! Horoskopi 19.novembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 18. līdz 24. novembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LR
Linda Rumka
Latvijā
Dalīt mantu nebūs viegli. Aglonieši par reformu, bet grib veco rajonu robežu
2 stundas
IS
Ilmārs Stūriška
Sports
Čempions atgriežas trasē – Melbārdim pirmais starts pēc gada pauzes
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Latvijas Universitāte valdībai piedāvā mierizlīgumu Muižnieka lietā
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Kratīšana administrācijas ēkā: Rīgas Centrāltirgus skaidro notikušo
2 stundas
LE
LETA
Veselam
“Daudzi nemaz nezina, ka ir inficēti un izplata to tālāk.” Aicina veikt bezmakas HIV testu
1 stunda