×
Mobilā versija
+5.9°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
25. marts, 2013
Drukāt

Auni – spītīgi un neatlaidīgi
. Astroloģiskā prognoze aprīlim

Gata Šļūkas zīmējumsGata Šļūkas zīmējums

Saule caur Auna zodiaku iet no 20. marta plkst. 13.02 līdz 20. aprīlim plkst.1.03.

 

Stabilitātes un drošības sajūta ir noteicošais faktors šajā laikā dzimušajiem cilvēkiem. Viņi daudz strādā, lai nodrošinātu stabilu pamatu zem kājām. Pēc dabas ir aktīvi, rosīgi un pašpārliecināti, viņi zina, ko grib. Tāpēc meklē tādu cilvēku sabiedrību, kas var palīdzēt īstenot viņu mērķus un iegūt stabilas pozīcijas. Lai realizētu savas ieceres un plānus, jāvelta pienācīga uzmanība veselības nostiprināšanai.

Auna zīmē dzimušajiem ir svarīgi būt ar sevi apmierinātiem, tāpēc viņi ir spītīgi un neatlaidīgi ceļā uz mērķi. Savās izpausmēs ir ļoti enerģiski, kas no malas var izskatīties kā agresīva uzvedība. Tā kā lielākoties tie ir rīcības cilvēki, tad viņiem var rasties grūtības saskarsmē ar tiem, kuri uz dzīvi raugās filozofiskāk.

Dažkārt Auna zīmē dzimušie var būt spontāni savā rīcībā un izteikumos. Ja apkārtējie spēj pierādīt un argumentēt, ka notiekošais ir kopējās interesēs, tad šie cilvēki spēj atteikties no pārsteidzīgiem secinājumiem un veiksmīgi sadarboties ar pārējiem.

No 20. līdz 31. martam dzimušie ir Uguns stihijas Auni – šā tipa cilvēkiem ir ass prāts un dinamisks raksturs. Viņi ir pārliecināti, ka pasaulē nav nekā neiespējama, tāpēc tiecas pēc cilvēkiem, kas spēj viņus izprast un sadzīvot ar viņu avangardisko dabu. Labprāt sadarbojas ar tiem, kas dzīvē ir pierādījuši, ka, rīkojoties saskaņā ar savu pārliecību, dažkārt pat pretēji sabiedrības uzskatiem, ir sasnieguši lieliskus rezultātus.

No 1. līdz 10. aprīlim dzimušie ir Zemes stihijas Auni – šie cilvēki ir strādīgi un mērķtiecīgi. Viņi necieš neizlēmību, nogaidīšanu un vienveidību. Zemes stihijas Auni tiecas pēc cilvēkiem, kuri prot gan strādāt, gan atpūsties. Labprāt uzturas inteliģentu un gudru cilvēku sabiedrībā. Šā tipa Auniem patīk pieņemt dzīves izaicinājumus un labprāt apgūt kaut ko jaunu. Asi reaģē, ja kāds apšauba viņu godaprātu un nolūkus. No 11. līdz 20. aprīlim dzimušie ir Gaisa stihijas Auni – šie cilvēki ir apveltīti ar lielu enerģiju un izcilām darba spējām. Maz ir tādu cilvēku, kas var turēt viņiem līdzi. Gaisa stihijas Auni tiecas pēc sabiedrības, kur var brīvi paust savas domas un emocijas. Rutīna un dzīve bez jauniem iespaidiem viņus nomāc, tāpēc viņiem nepatīk pesimistiski un neizlēmīgi cilvēki, kas savā dzīvē vaino citus un esošos apstākļus.

 

Auna ieteikumi Zodiaka zīmju pārstāvjiem

Auns

Aunam pienācis laiks radoši izpausties. Dzīve piedāvās jaunas iespējas. Pirms ko uzsākt vai pieņemt svarīgu lēmumu, vēlams atrast brīvu brīdi un visu vēlreiz labi apdomāt. Steigā pieņemtie lēmumi var radīt zaudējumus. Labvēlīgs laiks jaunu kontaktu veidošanai un jaunu mērķu nospraušanai. Der atcerēties, ka veiksmīgu partnerattiecību pamatā ir dialogs, nevis monologs.

Vērsis

Pēc labi padarīta darba Vērsis nu var atpūsties. Labs miegs un vitamīniem bagāts ēdiens ir labākās zāles pret nogurumu. Tā kā viss ritēs savu gaitu, Vērša zīmē dzimušajiem ieteicams vairāk uzmanības veltīt savai veselībai un pašsajūtai. Jāvairās no pārsteidzīgiem secinājumiem un jācenšas valdīt pār savām emocijām. Labvēlīgs laiks masāžām un SPA procedūrām.

Dvīņi

Dvīņi varēs baudīt atelpu pēc saspringtā perioda. Lietas palēnām sāk kārtoties un ir brīvs brīdis arī atpūtai kopā ar draugiem vai domubiedriem. Piemērots laiks, lai sakārtotu partnerattiecības un palūgtu piedošanu tiem cilvēkiem, kurus tieši vai netieši esat aizvainojuši, kā arī jāpiedod cilvēkiem, uz kuriem turat aizvainojumu. Aizvainojumi dedzina cilvēka dzīvības enerģiju un bojā veselību.

Vēzis

Vēzim pienācis laiks izmantot likteņa labvēlību un pakāpties pa karjeras kāpnēm vai izdarīt kaut ko sevis labā. Jāklausa intuīcijai un savai sirdsbalsij. Aprīļa pirmajā pusē jāvairās no pārsteidzīgiem lēmumiem un spontānas rīcības, jo apkārtējie to var pārprast un tas var radīt spriedzi attiecībās. Veiksies juridisko dokumentu kārtošana. Labvēlīgs laiks meditācijai un atpūtai dabā.

Lauva

Lauvai labvēlīgs laiks, lai sakārtotu lietas savā dzīvē un izvēlētos labāko. Pienācis brīdis, kad kaut kas beidzas un paver jaunas iespējas. Lai izdarītu pareizo izvēli, ir jābūt godīgam pret sevi un citiem. Jāievēro likumi – gan cilvēku radītie, gan dabas noteiktie. Likumu neievērošana var radīt pārpratumus un zaudējumus. Katrs pats ir savas laimes kalējs.

Jaunava

Jaunavas dzīvē radīsies vairākas iespējas – gan radoši izpausties, gan nostabilizēties dzīvē, gan jaunas iepazīšanās. Pats svarīgākais šajā zīmē dzimušajiem ir saprast, ko viņi vēlas sev. Uz brīdi jāatliek malā rūpes par citiem un jāparūpējas pašiem par sevi. Cilvēku mīlestība un novērtējums ir patiess vien tad, kad viņi to izpauž par to, kāds tu esi, nevis par to, ko tu vari vai kas tev ir.

Svari

Svari jutīs nogurumu un atbildības smago nastu uz saviem pleciem. Ieteicams vērsties pēc palīdzības pie draugiem vai atbilstošo sfēru speciālistiem. Nedrīkst sevi pārslogot, jo tas tuvākos mēnešos var radīt labvēlīgu vidi slimību vīrusiem. Piemērots laiks relaksācijai, kultūras pasākumiem un jauniem iespaidiem.

Skorpions

Skorpionam uzsmaidīs Fortūna. Ja vien Skorpions izrādīs interesi un iniciatīvu, lai sakārtotu savu dzīvi, apkārtējie to labprāt atbalstīs un viņam palīdzēs. Svarīgākais ir sakopt savu mājas vidi un tad izpausties radošajos procesos. Šā mēneša aktuālā tēma – pašdisciplīna. Jāiemācās arī ikdienas pienākumos rast prieku. To, ko vari izdarīt šodien, neatliec uz rītdienu.

Strēlnieks

Spriedzi Strēlnieka dzīvē radīs attiecības ar bērniem un mīļotajiem cilvēkiem. Lai mazinātu konfliktu iespējamību, jāuzklausa visu situācijā iesaistīto viedokļi. Mīlestībā jābūt godīgam pret partneri, jo meli vai krāpšana tiks atklāta. Labvēlīgs laiks jauniem vaļaspriekiem vai kultūras pasākumiem kopā ar tuviem un mīļiem cilvēkiem.

Mežāzis

Mežāzim pārdomāti jāplāno laiks, lai darbs mītos ar atpūtu. Ilgstoša slodze un pārpūle rada dažādu saslimšanu riskus. Jāatturas no jaunu lietu uzsākšanas un darba maiņas. Piemērots brīdis stabilitātes radīšanai un nostiprināšanai. Aprīļa otrā puse labvēlīga dažādiem jauninājumiem un uzlabojumiem ikdienas dzīvē un arī darbā.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs gribēs būt uzmanības centrā un justies lutināts. Lai šīs vēlmes piepildītos, Ūdensvīra zīmē dzimušajiem nāksies savaldīt savu aso mēli un atturēties no dzēlīgām piezīmēm, neizrādīt augstprātīgu attieksmi pret citiem. Piemērots laiks, lai dotos iepirkties vai kā citādi sevi iepriecinātu. Labvēlīgs periods dzīves apstākļu uzlabošanai.

Zivis

Zivīm nāksies izmantot izdomu un spēju netradicionāli risināt ikdienā radušās

situācijas. Šajā zīmē dzimušajiem būs jāpaļaujas uz saviem spēkiem un dzīves gudrību. Apkārtējie būs aizņemti ar savām lietām, tāpēc Zivīm nepievērsīs uzmanību. Ieteicams rūpīgi plānot savus tēriņus un atturēties no liekas naudas izdošanas.

 

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Auna zvaigznāju

Saule ies caur Auna zvaigznāju – cilvēki kļūs aktīvāki, uzstājīgāki un kareivīgāk noskaņoti. Marta pēdējā un aprīļa pirmajā nedēļā augs spriedze, tāpēc varam būt viegli ievainojami vai uzvesties agresīvi. Cilvēkus interesēs iespējas nodrošināt savas dzīves stabilitāti un mazināt dažādu pakalpojumu sniedzēju ietekmi uz ģimenes budžetu. Tāpēc būs interese par alternatīvām iespējām energoresursu un siltumapgādes jomās.

Naktī no 31. marta uz 1. aprīli notiek pāreja uz vasaras laiku, tāpēc plkst. 3.00 pulksteņa rādītāji jāpagriež par vienu stundu uz priekšu (uz plkst. 4.00).

10. aprīlī plkst. 12.35 sākas Jaunmēness

Līdz 14. aprīlim Merkurs atradīsies Zivs zvaigznājā. Šā iemesla dēļ cilvēki daudzas lietas uztvers daudz personiskāk un būs tendence apvainoties. Lai izvairītos no pārpratumiem, ieteicams vienmēr izrunāties un uzdot jautājumus, ja kaut kas nav saprotams.

No 14. aprīļa Merkurs ceļos Auna zvaigznājā, tāpēc ikdienā ienāks straujāks ritms un vēlme izcelties uz apkārtējo fona.

Marta beigās un aprīļa pirmajā pusē Venera atradīsies Auna zvaigznājā, tas raisīs vēlmi pēc košām krāsām, asām izjūtām un spilgtiem iespaidiem.

15. aprīlī Venera ieies Vērša zvaigznājā, tāpēc radīsies pieprasījums pēc kvalitātes un stabilām vērtībām.

Visu šo laiku Marss atradīsies savā stihijā – Auna zīmē. Tas nozīmē, ka cilvēki sajutīs vēlmi rīkoties, aizstāvēt savas tiesības un brīvi paust viedokli. Tas var izraisīt dažādas nekārtības un spontānas protesta akcijas. Tā kā aprīlī Auna zvaigznājā vienlaikus atradīsies vairākas planētas, tas rada risku zaudēt rīcības kontroli.

Jupiters atrodas Dvīņu zvaigznājā, tas nozīmē, ka ir labvēlīgs laiks iegūt informāciju un izstrādāt projektus. Veicot darījumus un naudas operācijas, jāievēro piesardzība, jo būs vēlme tērēt vairāk, nekā to atļauj iespējas.

Arī šajā mēnesī Saturns atradīsies Skorpiona zvaigznājā retrogradā stāvoklī, tas nozīmē, ka vēl aizvien cilvēkos ir vēlme pēc taisnīguma un godīguma. Tā kā Saturns atbild par kārtības ieviešanu, bet Skorpions – par godīgumu, tad tas var aktivizēt dažādu sociālo slāņu, vadošo ierēdņu, amatpersonu un nacionāli noskaņotu cilvēku sadursmi sabiedrībā. Cilvēkos modīsies vēlme pašiem pārņemt procesu kontroli.

 

Auna padomi

Šajās dienās pati daba dziedina.

Atslodzes (ūdens) un zāļu tēju dienas 20., 22., 30. marts, 3., 7., 10., 18. aprīlis.

Matu griešanai labvēlīgākās dienas 23., 24. marts, 19. aprīlis (piesaista veiksmi darījumos), 25. marts, 15. aprīlis (matu griezums padarīs cilvēku vizuāli jaunāku), 22., 27. marts, 16. aprīlis (vairos pievilcību un valdzinājumu).

Skaistumkopšana un ķermeņa procedūras 28. marts (padara ķermeni jaunāku), 30. marts, 2., 12. aprīlis (atjauno enerģijas līdzsvaru), 21. marts, 7., 16., 17. aprīlis (attīra organismu no šlakvielām).

Atbrīvošanās no krāmiem, mājas tīrīšana 30. marts, 4., 7., 8. aprīlis (attīra telpas enerģiju), 17. aprīlis (rada mājīgumu), 25., 27. marts, 12. aprīlis (satuvina cilvēkus, veicina attiecību uzlabošanos).

Ārstnieciskās pirts procedūras attīra gan miesu, gan dvēseli 20., 21., 29., 30. marts, 6., 7., 16., 17. aprīlis.

Tukšās (čika) dienas ir laiks, kad viss ātri aizmirstas: 21., 23., 24., 25., 26.,28., 30. marts, 1., 3., 6., 8., 20. aprīlis.

Spriedzes dienas, kad jāvalda savas emocijas ir 20., 27. marts, 3., 9., 18. aprīlis.

Labvēlīgās veiksmes dienas 22., 29. marts, 7., 9., 16., 20. aprīlis.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+