×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
20. marts, 2015
Drukāt

Auna zīmes ziedu horoskops: uzpirkstīte, magnolija, hortenzija

Arhīva fotoArhīva foto

Saule caur Auna Zodiaka zvaigznāju iet no 21. marta plkst. 00.45 līdz 20. aprīlim plkst. 12.41.

No 21. līdz 31. martam dzimušajiem zieds pēc ziedu horoskopa ir uzpirkstīte.

Cilvēki, kas dzimuši šajā zīmē, ir izlēmīgi, precīzi un ātri atrod pareizo izeju no sarežģītām dzīves situācijām. Ar savu klātbūtni var nokaitēt atmosfēru vai uzlādēt apkārtējos ar savu enerģiju. Šā tipa cilvēki ir gudri, talantīgi un neatlaidīgi, tāpēc spēj izveidot labu karjeru. Prot turēt doto vārdu. Patīk ceļot un uzzināt ko jaunu. Dažkārt var pārņemt skumjas un nostalģija.

No 1. līdz 10. aprīlim dzimušajiem zieds pēc ziedu horoskopa ir magnolija.

Šajā zīmē dzimušie savos uzskatos ir neatkarīgi un tieši. Zina savu cenu un ir gatavi aizstāvēt savus uzskatus, nebaidoties iemantot nelabvēļus. Piemīt līdera īpašības. Ne vienmēr uzticas citiem, tāpēc daudz strādā un no apkārtējiem gaida to pašu. Šā tipa cilvēkiem svarīga ir labklājība un komforts mājās. Neskatoties uz ārēji skarbo raksturu, viņi ir jutīgi, ar mākslinieka dvēseli.

No 11. līdz 20. aprīlim dzimušajiem zieds pēc ziedu horoskopa ir hortenzija.

Šajā zīmē dzimušie ir optimisti ar pozitīvu skatu uz dzīvi, tāpēc apkārtējos pievelk kā magnēts. Ja viņus kaut kas nomāc, tad ārēji to neizrāda. Viņiem patīk “turēt roku uz pulsa”, tāpēc uzskata, ka par visu, kas notiek apkārt un pasaulē, ir jābūt informētiem. Dažkārt aktīvais dzīvesveids noved pie spēku izsīkuma vai pārguruma, tāpēc jāmācās plānot laiku savai atpūtai un noteikt prioritātes.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+