Mobilā versija
+3.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
19. jūlijs, 2016
Drukāt

Auru pagastā notikusi nežēlīga slepkavība

Foto AFP/Scanpix/LETAFoto AFP/Scanpix/LETA

Auru pagastā netālu no kādas lauku mājas atrasts vīrieša līķis ar redzamiem miesas bojājumiem.Aizdomās par 1950.gadā dzimuša vīrieša noslepkavošanu, tajā pašā vakarā likumsargi aizturēja 1961.gadā dzimušu vīrieti.Vīrietim piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Veicot pirmstiesas izmeklēšanu kriminālprocesā noskaidrots, ka vienā no lauku mājām starp abiem vīriešiem notikusi kopīga alkohola lietošana. Pēc tam 1950.gadā dzimušais vīrietis nolēmis doties mājās. Krietnu gabalu no mājas viņu panācis otrs vīrietis un notikusi vārdu pārmaiņa, izcēlies strīds. Strīda laikā 1961.gadā dzimušajam bijis rokā līdzpaņemtais nazis un ar to vairākas reizes viņš sadūris otru vīrieti, papildus tam vēl iesitis ar koka dēli, aizvilcis līdz krūmiem un to atstājis. Tādējādi, lai slēptu pēdas un domātu, ka vīrietis gājis bojā ceļu satiksmes negadījumā.

Aizturētais nav agrāk tiesāts. Nozīmēta tiesu psihiatriskā ekspertīze un tiek veiktas izmeklēšanas darbības kriminālprocesā.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (24)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+