×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
24. oktobris, 2012
Drukāt

Austrālietis plāno ierīkot moteli bijušajā morgā

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Austrālijas uzņēmējs Hedins Pīrss plāno pārveidot bijušo morgu par moteli, kura viesiem būs iespēja gulēt uz savulaik izmantotiem autopsijas galdiem.

Agrākais morgs, kurā tika uzņemti mirušie Tasmānijas štata Viloukortas psihiatriskās slimnīcas pacienti, pēc šīs slimnīcas slēgšanas nav ticis izmantots vairāk nekā 10 gadus.

Antikvariāta lietu tirgotājs Pīrss pirms vairākiem gadiem iegādājās vēsturisko Viloukortas slimnīcas kompleksu ar sešām ēkām, kuras viņš pakāpeniski atjauno. Viena no tām ir pagājušā gadsimta piecdesmito gadu morgs, kas kalpoja ne vien slimnīcai, bet arī plašākai sabiedrībai.

Ēkas iepriekšējais īpašnieks plānoja tur ierīkot saldējuma tirgotavu un bērnu pieskatīšanas centru. Pīrss uzskata, ka viesus ieintriģēs pat tādi relikti kā tērauda vanna līķu mazgāšanai, lai viņi pārnakšņotu šajā vietā.

“Mēs plānojam vienā telpā ievietot divguļamo gultu, un ir arī trīs autopsijas galdi un divi izvelkamie ledusskapji, kurus iespējams izmantot,” sacīja Pīrss.

Pīrss cer atvērt šo moteli ar četrām guļamtelpām līdz nākamā gada sākumam un saņemt rezervācijas internetā.

Pīrss jau ir ierīkojis moteli bijušajā psihiatriskajā slimnīcā, antikvariātu karalienes Viktorijas laikmeta “idiotu” palātā un specializētu veikalu bijušajās medicīnas māsu dzīvojamās telpās, spītējot baumām par spokošanos šajās vietās. Viņš uzskata, ka tā ir skaista vēsturiska vieta un vairumam apmeklētāju patiks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+