×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
12. marts, 2013
Drukāt

Austrālijas policija veic plašu reidu pret Sidnejas motociklistu bandām

Foto - AFPFoto - AFP

Austrālijā simtiem smagi bruņotu policistu veikuši plašu reidu pret Sidnejas motociklistu bandām.

Aptuveni 350 policistu pārmeklēja 30 īpašumus Sidnejā un citviet Jaundienvidvelsas štatā. Mērķis bija motociklistu bandas “Hells Angels” (“Elles eņģeļi”) un “Rebels and Comancheros” (“Dumpinieki un komančero”), kā arī Āzijas un Balkānu noziedzīgās organizācijas, informēja policija. Reida laikā arestēti 19 cilvēki, tostarp kāds augsta ranga “Hells Angels” loceklis, un konfiscēta munīcija, sprāgstvielas, ieroči un skaidra nauda. Līdz šim apsūdzības izvirzītas četriem cilvēkiem, bet tuvākajā laikā varētu tikt apsūdzēti arī citi aizdomās turamie.

Konkrētais reids bija daļa no plašākas izmeklēšanas, kas tika sākta jau pirms diviem gadiem saistībā ar ieroču, sprāgstvielu un narkotiku piegādi organizētās noziedzības grupējumiem. Izmeklēšanas laikā atklāti arī starptautiska līmeņa noziedzīgie sakari. Policija uzskata, ka nule kā veiktajiem arestiem būs vērā ņemama ietekme uz narkotiku un ieroču piegādi organizētās noziedzības grupējumiem.

Austrālijas premjerministre Džūlija Gilarda šomēnes paziņoja, ka valdība izveidos īpašu vienību motociklistu bandu apkarošanai, piebilstot, ka pēdējā laikā Jaundienvidvelsā pieaudzis šaušanas gadījumu skaits publiskās vietās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+