Mobilā versija
Brīdinājums +2.1°C
Agnese, Agnija, Agne
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
14. augusts, 2014
Drukāt

Austrālijas slimnīca kļūdas pēc par mirušiem pasludina 200 pacientus

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Kādai Austrālijas slimnīcai nācies atvainoties, kad kļūdas dēļ apmēram 200 pacientu ārstiem nosūtīts paziņojums par viņu nāvi, nevis izlaišanu no slimnīcas.

Melburnā esošās Ostinas slimnīca kļūdu pamanīja pēc pāris stundām un ar visiem ārstiem sazinājās. Tomēr viens ārsts jau paspēja sazināties ar “mirušā” pacienta ģimeni un izteikt līdzjūtību.

Slimnīca informēja, ka paziņojumi trešdien tika izsūtīti cilvēka kļūdas pēc. Forma par pacienta nāvi tikusi saglabāta pa virsu formai par cilvēka izlaišanu no slimnīcas.

“Trešdienas rītā, atklājot kļūdu, Ostinas slimnīca nekavējoties sazinājās ar visiem iesaistītajiem ārstiem,” skaidroja Ostinas slimnīcas preses pārstāve Tarina Šīhija, piebilstot, ka ļoti atvainojas visiem ārstiem, kuri lielākoties bijuši saprotoši.

Austrālijas Medicīnas asociācijas Viktorijas atzara prezidents Tonijs Bartons paziņoja, ka šāda kļūda ir nepieņemama.

“Datoru kļūdas nedrīkst ietekmēt pacientu aprūpi vai uzticību Viktorijas veselības aizsardzības sistēmai,” teikts viņa paziņojumā. “Daudziem no šiem ārstiem ir tuvas saiknes ar šiem pacientiem un viņu ģimenēm. Būtu ļoti nepatīkami saņemt šādu faksu, īpaši ja tas būtu par kāda bērna vai pusaudža negaidītu nāvi.”

Pievienot komentāru

Autobusa avārijā Itālijā 16 bojāgājušieAutobusam no Ungārijas, kurā atradās vidusskolēni, avarējot Itālijas ziemeļos netālu no Veronas, gājuši bojā 16 cilvēki un vēl 39 ir ievainoti, sestdien paziņoja Itālijas glābšanas dienesta pārstāvji.
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (6)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+