Mobilā versija
+5.9°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
14. augusts, 2014
Drukāt

Austrālijas slimnīca kļūdas pēc par mirušiem pasludina 200 pacientus

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Kādai Austrālijas slimnīcai nācies atvainoties, kad kļūdas dēļ apmēram 200 pacientu ārstiem nosūtīts paziņojums par viņu nāvi, nevis izlaišanu no slimnīcas.

Melburnā esošās Ostinas slimnīca kļūdu pamanīja pēc pāris stundām un ar visiem ārstiem sazinājās. Tomēr viens ārsts jau paspēja sazināties ar “mirušā” pacienta ģimeni un izteikt līdzjūtību.

Slimnīca informēja, ka paziņojumi trešdien tika izsūtīti cilvēka kļūdas pēc. Forma par pacienta nāvi tikusi saglabāta pa virsu formai par cilvēka izlaišanu no slimnīcas.

“Trešdienas rītā, atklājot kļūdu, Ostinas slimnīca nekavējoties sazinājās ar visiem iesaistītajiem ārstiem,” skaidroja Ostinas slimnīcas preses pārstāve Tarina Šīhija, piebilstot, ka ļoti atvainojas visiem ārstiem, kuri lielākoties bijuši saprotoši.

Austrālijas Medicīnas asociācijas Viktorijas atzara prezidents Tonijs Bartons paziņoja, ka šāda kļūda ir nepieņemama.

“Datoru kļūdas nedrīkst ietekmēt pacientu aprūpi vai uzticību Viktorijas veselības aizsardzības sistēmai,” teikts viņa paziņojumā. “Daudziem no šiem ārstiem ir tuvas saiknes ar šiem pacientiem un viņu ģimenēm. Būtu ļoti nepatīkami saņemt šādu faksu, īpaši ja tas būtu par kāda bērna vai pusaudža negaidītu nāvi.”

Pievienot komentāru

Zviedrijā atklās pasaulē pirmo ledus viesnīcu, kas darbosies visu gaduZviedrijā decembra vidū plānots atklāt pasaulē pirmo no ledus veidoto viesnīcu, kas darbosies visu gadu.
Draugiem Facebook Twitter Google+