Mobilā versija
Brīdinājums +0.9°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
21. jūlijs, 2016
Drukāt

Austrija gatava būvēt žogu uz robežas ar Ungāriju

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Austrija ir pabeigusi gatavoties, lai nepieciešamības gadījumā uz robežas ar Ungāriju nelegālās imigrācijas novēršanai uzstādītu 100 kilometrus garu žogu, paziņojusi Austrijas policija.

Žogs varētu tikt ātri uzbūvēts gadījumā, ja palielināsies nelegālo imigrantu pieplūdums. Šobrīd Austrijā ik dienu ierodas 20 līdz 30 nelegālie imigranti.

Austrija pēdējā laikā ir padarījusi stingrāku savu imigrācijas un patvēruma politiku, cerot šogad saņemt ne vairāk par 37 000 patvēruma lūgumu salīdzinājumā ar 90 000 pērn.

Vīne arī cenšas izdarīt spiedienu uz Ungāriju, lai tā uzņem atpakaļ no tās Austrijā ieradušos nelegālos imigrantus, kā to paredz Šengenas zonas noteikumi.

Budapeštā 26.jūlijā notiks Austrijas kanclera Kristiāna Kerna un Ungārijas premjerministra Viktora Orbāna tikšanās, kurā tiks apspriesti migrācijas jautājumi.

Pievienot komentāru

Autobusa avārijā Itālijā 16 bojāgājušieAutobusam no Ungārijas, kurā atradās vidusskolēni, avarējot Itālijas ziemeļos netālu no Veronas, gājuši bojā 16 cilvēki un vēl 39 ir ievainoti, sestdien paziņoja Itālijas glābšanas dienesta pārstāvji.
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (6)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+