×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 17. augusts, 2018
10. jūnijs, 2017
Drukāt

Austrijā stājas spēkā parandžu aizliegums (6)

Foto - LETAFoto - LETA

Austrijā piektdien spēkā stājās likums, ar kuru cita starpā no 1.oktobra aizliegta sejas aizsegšana publiskās vietās, kas pamatā attiecas uz musulmaņu sieviešu tradicionālajiem sejas plīvuriem.

Personām, kas šo aizliegumu pārkāps, draudēs līdz 150 eiro liela sodanauda.

Likums, kuru maijā pieņēma parlaments, bet šonedēļ parakstīja prezidents, vēršas arī pret ekstrēmistisku materiālu izplatīšanu un pieprasa imigrantiem parakstīt “integrācijas līgumu”.
Turpmāk imigrantiem būs obligāti jāapmeklē 12 mēnešus ilgi integrācijas kursi, kuros cita starpā viņiem nāksies apgūt vācu valodu un austriešu vērtības.

Ja imigrants šos kursus nepameklēs, tam varēs atņemt sociālos pabalstus.

Likumu izstrādāja centriskā valdība, cenšoties mazināt strauji pieaugušo atbalstu galēji labējiem.

Tomēr sociāldemokrātu un konservatīvās Tautas partijas veidotā “lielā koalīcija” maijā sabruka, un 15.oktobrī paredzētas pirmstermiņa vēlēšanas, kurās galēji labējā Brīvības partija var cerēt uz lieliem panākumiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. mala4i,musejie domes pedozauri butu macijusies,nevis gadu viens otru pakalojusi

  2. Katra suverēna valsts var pieņemt savus likumus, kurus citu suverēnu valstu iedzīvotājiem ir jārespektē. Ja kādai personai , konkrētā gadījumā Austrijā, nav pieņemams tas vai cits valsts regulējums, tad tā var doties uz citu valsti sevi izpaust

  3. tā nedrīkst

    • Nedrīkst…..Aizliegt nēsāt parandžu un mācīties attiecīgās valsts valodu jeb nedrīkst pakļauties jaunajam likumam?Jauno likumu vajag ieviest visā Eiropā .Zem parandžas var slēpties ekstrēmists ar automātu pie sāniem . Man gan doma, ka jaunais likums nāk par vēlu , musulmaņu vilnis pārvēlies pāri un veļas vēl , tagad ziediņi , bet jau odziņas lēnām ienākas .

  4. Sievietes nav mājlopi.

Draugiem Facebook Twitter Google+