×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
3. maijs, 2015
Drukāt

Austrija vēlas uzņemamo bēgļu kvotu katrai ES valstij (5)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Austrija uzskata, ka ikvienai Eiropas Savienības (ES) valstij ir jābūt bēgļu kvotai, ko tā ir gatava uzņemt, lai atslogotu Dienvideiropas valstis, kurās ik dienu pa Vidusjūru ierodas simtiem migrantu.

Intervijā, kas svētdien publicēta laikrakstā “Oesterreich”, Faimans nodēvēja par “pilnīgie absurdiem” pašreizējos noteikumus, ka bēgļus jāuzņem tai ES valstij, kurā tie ierodas. Tas nozīmē, ka visus bēgļus, kuri ES ierodas pa Vidusjūru, jāuzņem Maltai, Itālijai un Grieķijai, taču tās to nespēj, norādīja Austrijas kanclers.

“Es gribu, lai ātri [tiktu pieņemti] ES mēroga noteikumi, ka nākotnē visas 28 valstis paziņo, ka vēlas uzņemt bēgļus skaitā, kas ir atbilstošs to iedzīvotāju skaitam. Katrai valstij būtu jābūt bēgļu kvotai,” sacīja Faimans.

Viņš arī uzsvēra, ka šiem noteikumiem ir jāattiecas tikai uz politiskajiem bēgļiem.

“Tas, protams, attiecas tikai uz bēgļiem, kuri bēg no kara un cenšas iegūt politisko patvērumu. Mēs negribam un nevaram uzņemt politiskos bēgļus,” piebilda Austrijas kanclers.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Austrija ir ar mieru uzņemt kaut kādu kvotu no Latvijā sabēgušajiem sovjetiem,tad jau arī mēs kādus nēģerus varētu uzņemt.Cerams,ka neviens no Āfrikas nebrauks uz šejieni ar tankiem viņu tiesības aizstāvēt.

  2. Kaut kāds debīlisms ar to ES.Kāda jēga vispār no tās ES ja nespēj nosargāt savas robežas no nēģeru pūļīem , un vairāk rūpējas par viņiem nekā par saviem iedzīvotājiem. Ja jau viņi sāk ierasties tūkstošiem un jāsāk dalīt pa visām valstīm , tad ar Latviju būs cauri ,jo mēs tā jau esam nedaudz vairāk par pusi no visiem iedzīvotājiem.Un ja vēl iepludinās pāris tūkstošus ,tad jau mēs būsim minoritāte un tad jau THE END.

  3. OsterReich,pustite Duņku v Jevropu! Tad visi saksiet runāt svešā mēlē.

  4. Mums viņus nevajag. Pašiem pēc tam būs jābēg no savas valsts.

Draugiem Facebook Twitter Google+