Mobilā versija
+5.7°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
29. decembris, 2014
Drukāt

Austrijas prezidents: ES sankciju pastiprināšana pret Krieviju būtu “muļķīga un kaitīga” (1)

LETA/EPALETA/EPA

Eiropas Savienības (ES) sankciju pastiprināšana pret Krieviju būtu “muļķīgs un kaitīgs” solis, uzskata Austrijas prezidents Heincs Fišers intervijā Austrijas informācijas aģentūrai APA, par kuru ziņoja Ukrainas aģentūra UNIAN.

“Viedokli, ka sankcijas var pastiprināt, līdz Krievija būs tā novājināta, ka būs iespējams sasniegt vēlamos politiskos mērķus, es uzskatu par nepareizu un, vēl jo vairāk, kaitīgu,” sacīja Fišers.

Fišers atzina, ka “Krievijas ekonomikai ir noteikta izturības rezerve”, “bet sankcijas tai ir kļuvušas par jūtamu problēmu, kas vēl arvien ir tāda”.

Viņš arī pauda pārliecību, ka “smaga ekonomiskā krīze Krievijā radīs vairāk problēmu, nekā spēs atrisināt”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ja esi tik gudrs, tad DARI un RISINI ŠO JAUTĀJUMU, BET NETĒLO GUDRO TIKAI RUNĀJOT!!!!!!!!!! Katru dienu Ukrainā iet bojā cilvēki! Ko var GVELZT cilvēki, kam nav pietiekamas sapratnes ne Krievijas, ne Ukrainas, ne citu austumu virziena valstu būtībā kā tādā????????? TUKŠAS RUNAS VĒL NEKO NAV ATRISINĀJUŠAS…

Zviedrijā atklās pasaulē pirmo ledus viesnīcu, kas darbosies visu gaduZviedrijā decembra vidū plānots atklāt pasaulē pirmo no ledus veidoto viesnīcu, kas darbosies visu gadu.
Draugiem Facebook Twitter Google+