Mobilā versija
+2.6°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Otrdiena, 25. aprīlis, 2017
29. decembris, 2014
Drukāt

Austrijas prezidents: ES sankciju pastiprināšana pret Krieviju būtu “muļķīga un kaitīga” (1)

LETA/EPALETA/EPA

Eiropas Savienības (ES) sankciju pastiprināšana pret Krieviju būtu “muļķīgs un kaitīgs” solis, uzskata Austrijas prezidents Heincs Fišers intervijā Austrijas informācijas aģentūrai APA, par kuru ziņoja Ukrainas aģentūra UNIAN.

“Viedokli, ka sankcijas var pastiprināt, līdz Krievija būs tā novājināta, ka būs iespējams sasniegt vēlamos politiskos mērķus, es uzskatu par nepareizu un, vēl jo vairāk, kaitīgu,” sacīja Fišers.

Fišers atzina, ka “Krievijas ekonomikai ir noteikta izturības rezerve”, “bet sankcijas tai ir kļuvušas par jūtamu problēmu, kas vēl arvien ir tāda”.

Viņš arī pauda pārliecību, ka “smaga ekonomiskā krīze Krievijā radīs vairāk problēmu, nekā spēs atrisināt”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ja esi tik gudrs, tad DARI un RISINI ŠO JAUTĀJUMU, BET NETĒLO GUDRO TIKAI RUNĀJOT!!!!!!!!!! Katru dienu Ukrainā iet bojā cilvēki! Ko var GVELZT cilvēki, kam nav pietiekamas sapratnes ne Krievijas, ne Ukrainas, ne citu austumu virziena valstu būtībā kā tādā????????? TUKŠAS RUNAS VĒL NEKO NAV ATRISINĀJUŠAS…

Uzlec Makrona zvaigzne (4)Franču balsojums aizslauka tradicionālās partijas
Baltijas valstu gaisa telpā notiek NATO mācības (1)Baltijas valstu gaisa telpā otrdien un trešdien notiek NATO gaisa spēku mācības "Ramstein Alloy 4", informēja Lietuvas Aizsardzības ministrija.
Draugiem Facebook Twitter Google+