×
Mobilā versija
+14.0°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
9. decembris, 2015
Drukāt

Austrumu horoskops 2016. gadam. Ko nesīs Pērtiķa gads? (15)

1. Kādām iecerēm gads būs labvēlīgs?

1no13
Ilustrācija - ShutterstockIlustrācija - Shutterstock


Saskaņā ar Austrumu kalendāru 8. februārī sākas un līdz 2017. gada 27. janvārim turpināsies Pērtiķa gads. Tā valdošā stihija ir vīrišķā Uguns, krāsa – sarkanā. Šajā gadā var sagaidīt visu, arī dažādus likteņa pārsteigumus, tostarp dažādas izdevības.

Pērtiķa – tāpat kā Kazas – gads ir visai nemierīgs, taču atšķirībā no Kazas valdīšanas laika, kad viss ritēja savu (gan diezgan juceklīgu) gaitu un no mūsu attapības vai uzņēmības bija atkarīgs visai maz, tagad tiks prasīts arī no mums. Mērkaķa ātrums, izmanība, veiklība… Kas palaiž savu izdevību garām, paliek tukšā; kas neriskē, tas nevinnē. Taču, lai risks būtu attaisnojams, kaut kas jāspēj arī katram pašam. Tostarp īstajā momentā apstāties, citādi kritiens var izrādīties visai sāpīgs.

Pērtiķa gads ir īpaši labvēlīgs jaunām idejām, izgudrojumiem. Iespējamas pārmaiņas politikā, izmaiņas valdībā, masu aktivitāte, protesti.

2016. gada valdošā stihija ir vīrišķā Uguns. Saskaņā ar ķīniešu astrologu mācībām uguns ir dzīvības un siltuma avots, tā veicina visa veida komunikāciju, informācijas apmaiņu. Vīrišķo Uguni Austrumu gudrie salīdzina ar Sauli. Līdzīgi kā Saule pavasarī atdzīvina dabu, liekot visam augt un zaļot, tā arī vīrišķā Uguns ir optimistiska, aktīva un brīvību mīloša. Gads, pār kuru valda uguns, var izrādīties labvēlīgs kultūras cilvēkiem un politiķiem. Astrologi apgalvo, ka ugunīgais Pērtiķis mēdz būt gana attapīgs, spēj novērtēt situāciju, izmantojot vissīkākās nianses. Šādu Pērtiķi ir visai grūti apkrāpt.

Tas viss ļauj cerēt, ka ugunīgā Pērtiķa gads var nest risinājumu daudzām problēmām, ko mums sarūpējusi vieglprātīgā Kaza. Un arī kritienu, iespējams, nebūs nemaz tik daudz.

Tiesa gan, jāņem vērā, ka Uguns stihija ir pārlieku emocionāla un savā vīrišķajā formā arī nedaudz virspusēja un vieglprātīga, tāpēc pavisam bez muļķībām iztikt neizdosies. Katrā gadījumā būtu pareizi, ja, pieņemot lēmumus, šajā gadā vismaz dažreiz tiktu septiņreiz nomērīts, pirms nogriezt. Vienīgi nelaime, ka Pērtiķis ir pārāk ātrs un kustīgs un bieži vien neatstāj pārāk daudz laika mērīšanai.

 1. Kādām iecerēm gads būs labvēlīgs?
 2. Žurka
 3. Vērsis
 4. Tīģeris
 5. Trusis
 6. Pūķis
 7. Čūska
 8. Zirgs
 9. Kaza
 10. Pērtiķis
 11. Gailis
 12. Suns
 13. Cūka

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Neee truša gads ir kaķa gads

 2. es visu laiku zināju ka esmu kaķis bet šajā sarakst’nav kaķa , kas tad esmu

 3. Cerams ka Pērtiķis Žurku neapēdīs!

 4. Cik daudz tīģerīšu..:) Uzreiz visi uzrūc..;)) brinišķīga cēla zīme. Es ari tas esmu.

 5. Tur ir tigeris nr 4

 6. O, ātri gan! Paldies.

 7. Un kur tad tīģeris?

 8. Kur pazudis 86gads

 9. un es jautāju to pašu , kur tīģeris

 10. Nav 1998.gada

 11. Un kur tad palika Tigeris?????

 12. A kur Tīģera gads???

Draugiem Facebook Twitter Google+