Mobilā versija
Brīdinājums -1.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
3. septembris, 2015
Drukāt

Austrumu slimnīca lūdz atsaukties tuviniekus 50 gadus vecam vīrietim, kurš pēc insulta zaudējis atmiņu (6)

Foto - LETAFoto - LETA

22. augustā stacionāra "Gaiļezers" Insulta vienībā tika nogādāts aptuveni 50 gadus vecs vīrietis no Tilta ielas Rīgā. Vīrietis pēc insulta ir zaudējis atmiņu, spēj nosaukt savu vārdu – Saša, kā iespējamo dzīves vietu min Sarkandaugavu. Lūdzam atsaukties piederīgos vai līdzcilvēkus, kuri atpazīst attēlā redzamo personu un varētu palīdzēt vīrietim nokļūt mājās, vēršoties stacionāra "Gaiļezers" Insulta vienībā, tālr. 67042523.

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca aicina atsaukties tuviniekus aptuveni 50 gadus vecam vīrietim, kurš pēc insulta ir zaudējis atmiņu, aģentūru LETA informēja slimnīcas pārstāve Inguna Potetinova.

Vīrietis stacionāra “Gaiļezers” Insulta vienībā no Tilta ielas Rīgā tika nogādāts 22.augustā.

Vīrietis gan spēj nosaukt savu vārdu, kas ir – Saša. Kā iespējamo dzīves vietu viņš min Sarkandaugavu.

Slimnīca lūdz atsaukties piederīgos vai līdzcilvēkus, kuri pazīst minēto personu un varētu palīdzēt vīrietim nokļūt mājās, vēršoties stacionāra “Gaiļezers” Insulta vienībā pa tālruni 67042523.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Manuprāt, esmu manījusi viņu staigājam pa Jēkabpili

  2. Ja saša ta pa taisno uz krieviju! tad valstis toč ir sajaucis!

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+