Mobilā versija
Brīdinājums +3.5°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
3. septembris, 2015
Drukāt

Austrumu slimnīca lūdz atsaukties tuviniekus 50 gadus vecam vīrietim, kurš pēc insulta zaudējis atmiņu (6)

Foto - LETAFoto - LETA

22. augustā stacionāra "Gaiļezers" Insulta vienībā tika nogādāts aptuveni 50 gadus vecs vīrietis no Tilta ielas Rīgā. Vīrietis pēc insulta ir zaudējis atmiņu, spēj nosaukt savu vārdu – Saša, kā iespējamo dzīves vietu min Sarkandaugavu. Lūdzam atsaukties piederīgos vai līdzcilvēkus, kuri atpazīst attēlā redzamo personu un varētu palīdzēt vīrietim nokļūt mājās, vēršoties stacionāra "Gaiļezers" Insulta vienībā, tālr. 67042523.

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca aicina atsaukties tuviniekus aptuveni 50 gadus vecam vīrietim, kurš pēc insulta ir zaudējis atmiņu, aģentūru LETA informēja slimnīcas pārstāve Inguna Potetinova.

Vīrietis stacionāra “Gaiļezers” Insulta vienībā no Tilta ielas Rīgā tika nogādāts 22.augustā.

Vīrietis gan spēj nosaukt savu vārdu, kas ir – Saša. Kā iespējamo dzīves vietu viņš min Sarkandaugavu.

Slimnīca lūdz atsaukties piederīgos vai līdzcilvēkus, kuri pazīst minēto personu un varētu palīdzēt vīrietim nokļūt mājās, vēršoties stacionāra “Gaiļezers” Insulta vienībā pa tālruni 67042523.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Manuprāt, esmu manījusi viņu staigājam pa Jēkabpili

  2. Ja saša ta pa taisno uz krieviju! tad valstis toč ir sajaucis!

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+