×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
5. septembris, 2014
Drukāt

Austrumu slimnīcu “pārpludina” pārdzērušies studenti (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīca "Gaiļezers".

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā vakar ievesti 17 cilvēki ar alkohola saindēšanos pēc pārmērīgas alkohola lietošanas, no tiem vairāki bijuši studenti, informēja slimnīcas pārstāve Inguna Potetinova.

“Augstskolās fukšu balles – Neatliekamās palīdzības klīniku naktī pārpludina pārdzērušies studenti,” šorīt teikts slimnīcas “Twitter” kontā. Ierakstam pievienota arī fotogrāfija, kurā redzams, kā pacienti izguļ dzērumu slimnīcas gaitenī izvietotās gultās.

Slimnīcas Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas vadītājs Aleksejs Višņakovs stāsta, ka klīnikā pārdzērušies cilvēki tiek ievesti katru nakti – tie ir aptuveni 10% no visiem diennakts laikā ievestajiem cilvēkiem. “Šonakt tādi bija 17 cilvēki, mēnesī tas ir ap pustūkstoti, tie nav tikai studenti, bet katrā ziņā jūtam, ka jaunieši ir atgriezušies pilsētā,” saka ārsts.

“Mēs ne ar tik lielām bažām gaidām 1.septembri, kā varētu domāt, bet gan tradicionālos studentu Aristoteļa svētkus un fukšu balles,” piebilst Višņakovs.

Aizvadītajā diennaktī kopumā slimnīcas Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikā palīdzība tika sniegta 187 slimniekiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. neticami, bet fakts Atbildēt

    Vai kāds ir testējis kāda ir bērniem šodien atmiņa? Pārbaudiet to un jūs būsiet šokā. Es savos 56 gados varu iegaumēt dzejas pantus piecas reizes ātrāk, nekā mūsdienu vidējo klašu skolēni. Pie kam tā tendence aizvien pasliktinās. Šeit ir jāmeklē citi iemesli, neviens Latvijā nekontrolē elektromagnētisko lauku ļaunprātīgu izmantošanu. Es kā cilvēks, kurš šo problēmu diendienā esmu pētījis 8 gadus varu apgalvot, ka Latvijā notiek masveida bērnu apzināta mērķtiecīga debilizācija, izmantojot visjaunākās tehnoloģijas. Man Latvijas Drošības policija atsūtīja atbildi, ka viņu rīcībā neesot nekādas aparatūras elektromagnētisko lauku noteikšanai. Vai kāds spēj iedomāties lielākus melus. Jāprasa tikai kāpēc tiek melots?

  2. Skaidrs, ka ir jācīnās pret šo studentu dzeršanas sērgu, vispirms brīdinot un tad atskaitot no studentu vidus. Sabiedrībai par savu naudu nav jāskolo dzērāji, no kuriem daudzi arī pēc studiju beigšanas nav spējīgi sakārtot savu dzīvi. Šādi arī veidojas nākošie bezdarbnieki un zemeņu lasītāji ārzemēs.

  3. Ne “pārrunāt šo lietu”,bet uzreiz atskaitīt no augstskolas par dzeršanu un uzņemt vietā tos,kuri palika ārpus saraksta.Tikai atskaitīšana “ārstēs”.

  4. Profesoriem lekcijās vajadzētu pārrunāt šo lietu.
    Smuki jau nu nav.

Draugiem Facebook Twitter Google+