Latvijā
Kriminālziņas

Auto bagāžā uziet 25 saiņus ar nelegālām cigaretēm0


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
LETA – foto

Daugavpils novadā par tabakas izstrādājumu nelikumīgu pārvietošanu 16.februārī robežsargi aizturēja divus Latvijas valsts piederīgos un izņēma teju 200 tūkstoši kontrabandas cigarešu, tā portālu La.lv informēja Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Stratēģiskās attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļas galvenā inspektore Kristīne Pētersone.

Naujenes pagastā, veicot informācijas pārbaudi par akcīzes preču nelikumīgu pārvietošanu, uz autoceļa robežsargi apturēja kādu “Seat Alhambra” markas taksometru, ar kuru pārvietojās 1975. un 1987.gadā dzimušie vīrieši. Automašīnas apskates laikā, robežsargi tās bagāžas nodalījumā konstatēja 25 kontrabandas cigarešu saiņus.

Kopumā tika izņemts 196 800 cigaretes “Премьер” un “NZ Gold” ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Par tabakas izstrādājumu nelikumīgu pārvietošanu, kas izdarīta lielā apjomā, uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221.panta trešās daļas. Abi likumpārkāpēji ievietoti Valsts policijas Īslaicīgas aizturēšanas vietā.

Jāatzīmē, ka saistībā ar tabakas izstrādājumu nelikumīgu pārvietošanu 1987.gadā dzimušais vīrietis jau pērn trīsreiz nonācis likumsargu redzeslokā.

 

Saistītie raksti
LA.lv