×
Mobilā versija
+8.1°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
3. aprīlis, 2012
Drukāt

Auto detaļas «Made in Latvia»

kardans_atokardanslv_12

Ar Ogres Servisa centra būvēto “OSCar” automašīnu starpniecību Dakaras rallijreidā bija pārstāvēts arī kāds cits Latvijas uzņēmums. SIA “Auto Cardan” ir izgatavojis kardānus jaunajam elektromobilim.

 

Stāsta “Auto Cardan” valdes loceklis Agris Kārkliņš:

“Ar Andri Dambi esam sadarbojušies jau iepriekš. Domāju, ka viņa komanda mūs izvēlējās tādēļ, ka esam vienīgie Baltijā, kas specializējas tikai šajā biznesa nišā. Tāpat esam vieni no vecākajiem šajā nozarē, kardānus ražojam jau 11 gadus. Turklāt arī pats esmu bijis gana cieši saistīts ar rallijiem, tāpēc Andri Dambi pazinu jau iepriekš. Tā kā Dambis pats ir ļoti augstas klases auto inženieris, no viņa saņemam jau gatavus zīmējumus, tāpēc šajā gadījumā mums tikai jāizpilda viņa prasības. Tomēr citkārt piedalāmies arī izstrādājumu projektēšanā.

Mūsu galvenais eksporta tirgus ir Igaunija, klientu vidū ir lielākie autobusu parki, “Eesti Post”, kā arī “Subaru” centrs. Šogad gada pirmajā pusē plānojam Igaunijā atvērt arī savu ražotni, lai ar klientiem varētu strādāt uz vietas. Esam piedalījušies vairākās starptautiskās izstādēs un, kā saka, iegājuši arī Somijas un Krievijas tirgos.

Pārskatot savus izdevumus, auto uzņēmumi un atsevišķi auto īpašnieki aizvien biežāk izvēlas nevis iegādāties jaunus kardānus pie dīleriem, bet remontēt spēkratus pie mums. Mēs bieži varam piedāvāt lētāku, bet kvalitātes ziņā ne sliktāku risinājumu kā auto ražotāju oficiālie pārstāvji. Turklāt pie mums vai arī pie mūsu sadarbības partneriem “Auto Kada” var saņemt pilnu pakalpojumu klāstu – mēs atradīsim iespēju, kā nogādāt salūzušu kardānu mūsu servisa centrā Aizkraukles novadā, saremontētu vai jaunu atpakaļ klientam. Varam izgatavot šīs grupas detaļas ne tikai automobiļiem. Kardāni ir lauksaimniecības tehnikai, kuģiem, vilcieniem – varat mums jautāt arī par tiem.”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+