Latvijā
Kriminālziņas

Auto Rīgā notriec māti ar diviem bērniem 16

Pirmdien kāds autovadītājs ar “VW New Beetle” markas auto Rīgā uzbraucis jaunai sievietei un diviem bērniem, liecina Valsts policijas (VP) apkopotā informācija.

Negadījums noticis plkst.11:27 Rīgā, Mūkusalas ielā, kur minētās markas auto uzbrauca gājējiem – 1985. gadā dzimušai sievietei un diviem bērniem – 2006.gadā un 2013.gadā dzimušām meitenēm. Visas cietušās personas ar dažādām traumām nogādātas slimnīcā, no kurienes pēc medicīniskās palīdzības sniegšanas palaistas mājās.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta speciāliste Inga Vītola aģentūrai LETA sacīja, ka negadījumā cietušie bijuši vienas ģimenes locekļi – māte ar saviem bērniem. Sieviete tika nogādāta slimnīcā ar aizdomām par pēdas kaula lūzumu, vecākā meita – ar ceļa traumu, bet jaunākā – ar galvas traumu.

Vēl slimnīcā nogādāti divi sirmgalvji pēc avārijas Gulbenes novada Stāmerienas pagastā. Tur notika sadursme starp “Ford Transit” sakabē ar piekabi “Rydwan Euro” un “Audi 80” markas spēkratu. Tā rezultātā 1937. gadā dzimušais “Audi 80” vadītājs un 1940. gadā dzimusī pasažiere nogādāti slimnīcā.

Vēl mediķu palīdzība bija nepieciešama kādai 1955. gadā dzimušai sievietei pēc triju auto sadursmes Rīgā, Brīvības gatvē. Tur uz gaisa pārvada virzienā uz centru notika sadursme starp “Audi”, “Citroen” un “VW Jetta” auto. Avārijā cieta “Audi” pasažiere, kura nogādāta slimnīcā.

Savukārt naktī uz otrdienu Iecavas novadā uz autoceļa Rīga-Bauska-Lietuvas robeža (Grenctāle) notika sadursme starp “Citroen” un “Scania” ar puspiekabi “Krone”. Avārijā miesas bojājumus guva 1961. gadā dzimušais “Citroen vadītājs un pasažiere – 1959.gadā gadā dzimusi sieviete. Abi cietušie nogādāti slimnīcā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 66 ceļu satiksmes negadījumi. No tiem četros negadījumos cietuši kopumā desmit cilvēki Par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu noformēti 99 protokoli. Savukārt pie stūres alkohola vai narkotisko vielu reibumā pieķerti 14 dažādi transportlīdzekļu vadītāji.

LA.lv