Sports
Basketbols

Autoavārijā traģiski bojā gājis basketbolists Kristers Zeidaks0

Foto – Juris Kalniņš

Autoavārijā ASV sestdien traģiski bojā gājis basketbolists Kristers Zeidaks, vēsta medijs NBC.

Zeidaks, kuram bija 28 gadi, dzīvību zaudējis sestdienas rītā Floridas štata Neipelsas pilsētā, kad ar 2004.gada izlaiduma automašīnu “Chevy Silverado” smagi ietriecies kokā.

Kā liecina policijas piedāvātā informācija, Zeidaka vadītā automašīna ignorējusi “Stop” ceļazīmi un sākotnēji ietriekusies apmalē, bet pēcāk arī kokā.

Vadītājs miris notikuma vietā, turklāt viņš neesot bijis piesprādzējies.

Tiek ziņots, ka policija ir informējusi Zeidaka ģimeni par viņa nāvi.

Policija pagaidām nav noskaidrojusi, vai avārijā vainojams alkohols.

Zeidaks pēc studijām ASV 2013./14.gada sezonā atgriezās Latvijā, kad spēlēja biznesa augstskolas “Turība” sastāvā, bet pēc tam viņš karjeru turpināja “Ventspilī”, kur gan viņam neizdevās nostiprināties.

Savukārt 2014./15.gada sezonā latvietis pievienojās igauņu komandai no Raplas pilsētas. Sezonu viņš uzsāka ļoti veiksmīgi, tiekot atzīts par Baltijas Basketbola līgas (BBL) oktobra vērtīgāko basketbolistu, kā arī šādu titulu viņš tajā mēnesī saņēma Igaunijas čempionātā.

Tiesa, pēc tam Zeidaka karjera piedzīvoja pagrieziena punktu, jo viņš tika pieķerts aizliegto vielu lietošanā, sportistam tiekot diskvalificētam uz diviem gadiem. Kopš tā laika informācijas par latvieša gaitām bijis maz, bet pēdējos gadus viņš dzīvoja ASV.

Karjeras laikā Zeidaks spēlējis arī visu vecuma Latvijas jauniešu izlasēs.

Kristers bija pazīstamā Latvijas basketbolista Aigara Zeidaka dēls.

LA.lv