×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
4. augusts, 2015
Drukāt

Latvijas uzņēmums “Autobrava” paplašina darbību – pārstāvēs vairāk automašīnu zīmolus

“Fiat”, “Alfa Romeo” un “Jeep” oficiālais dīleris Latvijā uzņēmums “Autobrava” paziņojis, ka paplašina darbību un no 1. augusta kļūst arī par “Hyundai”, “Suzuki”, “Isuzu” un “Ssang Yong” oficiālo pārstāvi Latvijā.

Pievienojot četrus auto zīmolus, “Autobrava” kļuvusi par vienu no lielākajiem auto dīleriem Baltijā.

“Balstoties uz mūsu ilgo pieredzi auto industrijā un pārstāvot pasaules lielākos autoražotājus, mēs spēsim sniegt profesionālus tirdzniecības, tehniskās apkopes, garantijas, kā arī citus pakalpojumus un palīdzību gan esošajiem, gan nākamajiem šo marku spēkratu īpašniekiem,” skaidro “Autobrava” direktors Andris Sivickis.

“Autobrava” turpinās darbību līdzšinējā “Auto halle” autosalonā Biķernieku ielā 145. Tā iepriekšējais īpašnieks “Auto halle”, kas bija “Hyundai”, “Suzuki”, “Isuzu” un “Ssang Yong” oficiālais dīleris iepriekšējos sešus gadus, tagad ir izstrādājis jaunu uzņēmējdarbības stratēģiju, un visus iepriekš noslēgtos tirdzniecības un servisa līgumus nodod uzņēmumam “Autobrava”.

“Autobrava” līdz šīs vasaras beigām plāno savu “Fiat”, “Alfa Romeo” un “Jeep” salonu no Gunāra Astras ielas 5 pārvietot uz Biķernieku ielu 145.

“Novietojot visus zīmolus zem viena jumta, mēs saviem klientiem sagādāsim papildu ērtības, proti, viņi varēs atrast vēlamo mašīnu vienā tirdzniecības vietā, tāpat kā iepērkoties tirdzniecības centros. Mūsu autosalonā klienti varēs atrast vēlamo auto ne tikai sev, bet arī saviem ģimenes locekļiem un uzņēmumiem,” piebilst Andris Sivickis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+