×
Mobilā versija
+12.8°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
12. aprīlis, 2016
Drukāt

Autobusa rupekle terorizējusi arī kaimiņus (6)

Kadrs no videoKadrs no video

Bezbiļetniece, kura aizvainoja un agresīvi pazemoja “Rīgas satiksmes” kontrolieri 3. autobusā, bet pēc tam iespļāva sejā kādai jaunietei, nokaitinājusi arī savus kaimiņus, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Kaimiņi raidījumam atklājuši, ka jau labu laiku cieš no rupjās sievietes agresijas. Viņa apmētājusi kaimiņus ar akmeņiem, neciešot bērnus un apskādējusi pagalmā novietotās automašīnas.

Kaimiņi agresīvās sievietes uzvedības dēļ jau vairākkārt saukuši policiju un ātro palīdzību. Viņi pieļauj, ka sieviete ir psihiski nelīdzsvarota.

Jau vēstīts, ka agresīvajai bezbiļetniecei Rīgas Pašvaldības policija (RPP) sastādījusi protokolu. Par agresīvu uzvedību sabiedriskajā transportā viņai var nākties maksāt sodu līdz 500 eiro.

Nedēļas nogalē vairākos interneta portālos tika publicēts aculiecinieka uzņemts video, kurā redzama agresīva autobusa pasažiere, kas izsakās necenzētiem vārdiem, draud transporta biļešu kontrolierei un iespļauj sejā citai autobusa pasažierei.

Sievietes uzvedība izraisījusi sašutumu sociālo tīklu lietotāju vidū.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. jeļe-mentarno watson ! Atbildēt

  Babai tēviņu vajag …
  Un viss būs štokos !

 2. TV raidījumā bijušais premjers M.Gailis pateica izcilu muļķību – laikam mājās viņai bija nepatikšanas

 3. “Kas arī bija jāpierāda!”, kā ir sacīts – šajā MUĻĶU un totāli nozombētu LUMPEŅU zemē SILES “valsts” parodijā “eurolatvānijā” kārtējo reizi LIKUMS ir ticis aizstāts ar truli analfabētisku vai pat apzināti klaji PRETLIKUMĪGU “revolucionāro pārliecību”.
  .
  Patiesībā – tā dēvēto “masu informācijas līdzekļu” truli necilvēcīgajās un lopiski alkatīgajās izdarībās ir visvairāk apzināta brutāla ļaunuma un tīšas recidīvas noziedzības. Pat nesalīdzināmi daudz vairāk par to, ko šādos un taml. gadījumos (arī, t.sk.), iespējams, varētu būt izdarījuši kādi domājamie likumpārkāpēji, kā arī dažādi publiski “fōnā sprediķojoši universāleksperti”.
  .
  Jo – vislielāko un, neapšaubāmi, arī neatgriezeniski graujošu kaitējumu gan iespējamajos noziegumos u.c. taml. IT KĀ “sabiedriski jūtīgās” (t.i. – prasti zombējošas / manipulējošas ažiotāžas iniciēšanai un uzturēšanai “aktuālās”) situācijās iesaistītajiem, gan arī jebkuriem citiem “publicitātes objektiem”, nodara tā dēvētie “masmēdekļi” / tajos veģetējošie juridiski bezcerīgi analfabētiskie tā dēvētie “žurnālisti”. Vai pat, arvien masveidīgāk – vienkārši jebkuri pašnominēti “viedokļu līderi”, tipiski pseido “intelektuāļi” u.c. taml. klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” zombijfani, kas atļaujas / kam tiek atļauts izmantot masmēdekļus kā publisku WC-kolektoru savu privāto iedomāti “morālētiski orientēto pa(u)dumu” regulārai (ie)ķēzīšanai.
  .
  Galvenokārt jau – tie ir dažādi virtuālie “portāli, vortāli, platformas, agregatori” un taml. (DEZ)informāciju atgremojošas w-bedres, kā arī tā dēvētie “audiovizuālie” (TV / radio) “masu (DEZ)informācijas līdzekļi”. Kas, diemžēl, arvien masveidīgāk barojas no “neidentificētu info avotu” (galvenokārt jau – dažāda izdzimuma un institucionālās piederības “atbildīgo amatpersonu”) netīri dzeltenajām “noplūdēm”. Un kuros parazitējošie tā dēvētie “žurnālisti” apzināti un galvenokārt dēļ nožēlojamiem jūdasa grašiem lopiski bradā pa cilvēku dzīvēm kā pa pašu sagānītiem sū#iem – klaji PRETLIKUMĪGI publiski tiražējot JEBKĀDU ar Likumu aizsargātu informāciju par saviem izvēlētajiem “izstrādes objektiem”. Ieskaitot pat JEBKĀDUS iespējamos personas datus, sensitīvu u.c. taml. diskrētu privātu, kā arī citā izpratnē stingri konfidenciālu (t.sk. arī tiesiski procesuālu, valsts noslēpuma, komercnoslēpuma u.c. attiecīgā formātā klasificētu u.t.t.) ar LIKUMU aizsargātu (!!!) informāciju.
  .
  Savukārt, par šādas (u.c. taml. JEBKURAS) ar Likumu aizsargātas informācijas nesankcionētu publiskošanu, ir paredzēta ne tikai visnotaļ nopietna administratīvā un civiltiesiskā atbildība ( Likumdevēja paredzētās soda naudas par šādiem noziegumiem sasniedz vairākus desmitus tūkstošu € apjomu ), bet arī reāla kriminālatbildība ar reāliem kriminālsodiem.
  .
  Ir taču sacīts: “Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!”

 4. Sieviete nav psihiski nelidzsvarota,bet nekaunibas kalngals.Iespaids radas tads,ka visi dienesti un to likumi ir par vajiem,lai noliktu to krievu furiju pie vietas.

 5. Jasit krusta,citu variantu nav.

Draugiem Facebook Twitter Google+