×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
24. septembris, 2012
Drukāt

Autobusa un kravas mašīnas sadursmē pie Salaspils cieš 18 cilvēki

Foto - LETAFoto - LETA

Naktī uz pirmdienu pie Salaspils pasažieru autobuss, kurā visi pasažieri bija Ukrainas valstspiederīgie, sadūries ar kravas mašīnu un rezultātā cietuši 18 cilvēki, no kuriem puse – jaunieši, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

VUGD pastāstīja, ka autobusā visi pasažieri bija Ukrainas valstspiederīgie un lielākoties – jaunieši vecumā no 14 līdz 17 gadiem, kuri devās no sacensībām Tallinā un Ļvovu, un viņu pavadošais personāls.

Neviens cilvēks avārijā nav gājis bojā, taču 18 cilvēki – 17 autobusa pasažieri un kravas automašīnas vadītājs – nogādāti slimnīcā.

Kopumā slimnīcā nogādāti deviņi pieaugušie un deviņi jaunieši, savukārt 10 cilvēki, kam nebija nepieciešama palīdzība, izmitināti Salaspils patversmē.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) direktors Armands Ploriņš LTV raidījumam “Labrīt, Latvija!” sacīja, ka visiem slimnīcā ievietotajiem bērniem nav smagu traumu un viņi jau tuvākajās dienās, visticamāk, tiks izrakstīti no slimnīcas un varēs doties uz Ukrainu.

Savukārt no hospitalizētajiem pieaugušajiem viens ir ļoti smagā stāvoklī un divi – smagā stāvoklī.

VUGD informēja, ka satiksmes negadījums noticis, braucot virzienā no Rīgas pa autoceļu Rīga – Daugavpils, aiz Salaspils uz apvedceļa Baltezers – Saulkalne uzbrauktuves, un tā bijusi frontāla kravas automašīnas un autobusa sadursme.

Šobrīd operatīvie dienesti nodarbojas ar cietušo glābšanu un pirmās palīdzības sniegšanu. Uzbrauktuve bloķēta un apbraukšana pa pretējā virziena uzbrauktuvi.

Avārijas iemeslus skaidro policija.

Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis LNT raidījumam “900 sekundes” sacīja, ka pagaidām vēl nevar pateikt, kurš ir vainīgs avārijas izraisīšanā.

Šobrīd autobuss joprojām atrodas grāvī, kur tas ieslīdēja pēc sadursmes un policija meklē smago tehniku, lai autobusu izceltu ārā. Policisti notikuma vietā arī likvidē pārējās sekas- uz ceļa izlijusi degviela, eļļa.

Joprojām arī slēgta satiksme notikuma vietā, taču to iespējams apbraukt. Policija cer, ka dienas pirmajā pusē izdosies atjaunot satiksmi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+