Ekonomika
Nauda

Autobusos par biļeti turpmāk varēs maksāt arī ar bankas karti 1


Foto – Pixabay.com
Foto – Pixabay.com
Foto no Pixabay.com

SIA “Norma-A” apkalpoto maršrutu autobusos biļeti turpmāk var iegādāties, norēķinoties arī ar bankas karti, aģentūru LETA informēja Autotransporta direkcijā.

Tajā informēja, ka SIA “Norma-A” ieviesusi iespēju autobusā iegādāties brauciena biļeti, maksājot ar bankas norēķinu karti, tajā skaitā arī bezkontakta karti. Šāda iespēja tiek nodrošināta visos 28 pārvadātāja apkalpotajos starppilsētu maršrutos.

Kopumā bezskaidras naudas norēķini ir ieviesti 341 reģionālajā maršrutā. Iegādāties biļeti autobusā, maksājot ar norēķinu karti, var visos AS “CATA”, SIA “VTU Valmiera”, SIA “Ogres autobuss”, SIA “Norma-A” un SIA “Jelgavas autobusu parks” apkalpotajos maršrutos, kā arī atsevišķos AS “Nordeka” maršrutos.

Plānots, ka līdz gada beigām bezskaidras naudas norēķinus autobusos ieviesīs vēl citi pārvadātāji.

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

LA.lv