Latvijā
Novados

Autobusu biļetes Jūrmalā būs lētākas0

Foto no Pixabay.com

No 1. septembra Jūrmalas pilsētas autobusu tīkla maršrutos braukšanas biļetes būs lētākas, vēsta Jūrmalas pilsētas dome.

Jūrmalas pilsētas maršrutu tīkla pilsētas autobusos no 1. septembra biļete vienam braucienam maksās 0,50 eiro (iepriekš 0,70), abonementa biļete (mēnešbiļete) – 17,60 eiro (iepriekš 27,00 eiro), abonementa biļete (mēnešbiļete) darba dienām – 15,40 eiro (iepriekš 21,00 eiro).

Pēc sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzēja SIA “Jūrmalas autobusu satiksme” aprēķiniem un prognozes palielinās pasažieru skaita pieaugums Jūrmalas pilsētas autobusos, līdz ar to samazinās pārvadājumu pašizmaksa un ir iespēja samazināt braukšanas biļešu maksu.

Jūrmalas dome atgādina, ka no šā gada 1. jūnija Jūrmalas iedzīvotāji, kuri saņēmuši Jūrmalas iedzīvotāja karti, pilsētas sabiedriskajā transportā var braukt bez maksas.

Jūrmalas iedzīvotāja karti var saņemt bez maksas un izmantot braukšanas maksas atvieglojumus 100% apmērā trīs iedzīvotāju grupas: Jūrmalā deklarēti iedzīvotāji un tie, kuriem pieder nekustamais īpašums Jūrmalā, kā arī skolēni, kuri mācās Jūrmalas pašvaldības dibinātās izglītības iestādēs.

Skolēniem un pensionāriem bezmaksas sabiedrisko transportu Jūrmalas pilsētā pašvaldība apmaksā kopš 2012. gada.

LA.lv