Mobilā versija
-0.3°C
Meta, Sniedze
Piektdiena, 2. decembris, 2016
17. marts, 2014
Drukāt

Autoceļi joprojām apledojuši; neuzmanīgi braucēji attopas grāvī (Video) (2)

Foto - kadrs no videoFoto - kadrs no video

Pirmdienas rītā uz valsts autoceļiem daudzviet saglabājas apledojums, liecina uzņēmuma “Latvijas Valsts ceļi” informācija.

Turpinās ceļu kaisīšana, vietām notiek sniega šķūrēšana. Autoceļi tiek apstrādāti prioritārā secībā, proti, vispirms tiek tīrīti un kaisīti valsts galvenie un pēc tam reģionālie un vietējie autoceļi atbilstoši to uzturēšanas klasei.

Kurzemē sāk snigt, līdz ar to šeit no rīta gaidāma braukšanas apstākļu pasliktināšanās. Citviet Latvijā, turpinoties ceļu apstrādes darbiem, braukšana pa valsts galvenajiem un reģionālajiem ceļiem kļūst labāka.

Sinoptiķi prognozē, ka pirmdien valsts lielākajā daļā ilgstoši un vietām stipri snigs, tādēļ autovadītājiem jābūt piesardzīgiem. Lieli nokrišņi nav gaidāmi valsts ziemeļaustrumos, savukārt Kurzemē dienā kļūs siltāks un nedaudz līs, uzlabojot braukšanas apstākļus.

Pirmdienas vakarā valsts lielākajā daļā ceļi apledos.

Video: Svētdienas vakarā uz Ventspils šosejas posmā no Tukuma apļa līdz Ķemeriem aculiecinieks ar videoreģistratoru fiksējis vairākus ceļu satiksmes negadījumus.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. kā rakstīts noteikumos, izvērtējiet braukšanas apstākļus. katram auto ceļu uzturētāju ar sāls lāpstu pa priekšu tak nedzīsi.

  2. un atkal ceļu uzturētājiem brīnums un pārsteigums!?

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+