Mobilā versija
+4.0°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
3. janvāris, 2015
Drukāt

Autoceļi vietām apledojuši, tos kaisa 53 tehnikas vienības

Foto-LETAFoto-LETA

Braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem 3.janvāra rītā vietām apgrūtina apledojums, liecina uzņēmuma “Latvijas Valsts ceļi” operatīvā informācija.

Naktī, debesīm brīžiem skaidrojoties, apledojums veidojās daudzviet – galvenokārt valsts centrālajā un austrumu daļā. Patlaban brauktuves daudzviet ir nokaisītas, likvidējot apledojumu, vietām tas saglabājas vai tikai veidojas.

Agrā rītā ziņas par apledojumu bija saņemtas no Aizkraukles, Bauskas, Gulbenes, Jelgavas, Jēkabpils un Ogres apkaimes.

Uz šosejas Rīga-Daugavpils pie Dzelmēm uz brauktuves saslīdējusi smagā automašīna, bloķējot daļu brauktuves. Izbirušas granulas, satiksmi regulē Ceļu policija.

Braukšana pa vietējiem ceļiem ledus un piebraukta sniega dēļ apgrūtināta teju visā valstī, labāka situācija ir Rietumlatvijā.

Ceļu uzturēšanas darbos kopš četriem naktī iesaistītas 53 “Latvijas autoceļu uzturētāja” ziemas dienesta tehnikas vienības, kas veic slideno posmu kaisīšanu.

Sestdienas vakarā un svētdien apledojums no jauna veidosies daudzviet Latvijā, prognozē sinoptiķi. Svētdien, 4.janvārī, gaidāms arī sniegputenis.

“Latvijas Valsts ceļi” norāda, ka ceļu uzturētāju darbība nevar novērst ceļu apledošanu, tā vērsta uz bīstamo braukšanas apstākļu uzlabošanu, un jārēķinās, ka faktiskā situācija uz ceļiem ziemā var mainīties ļoti strauji.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (47)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (1)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+