Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Vitālijs, Ralfs, Valgudis
Trešdiena, 23. augusts, 2017
21. novembris, 2015
Drukāt

Autoceļi vietām apledojuši, tos kaisa 64 mašīnas

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Sestdienas rītā vietām Latvijā, īpaši Zemgalē un Vidzemē, tostarp Pierīgā, uz autoceļiem ir apledojums, liecina uzņēmuma “Latvijas Valsts ceļi” operatīvā informācija.

Kurzemē ceļi sāka apledot jau piektdienas, 20.novembra, vakarā. Turpinās autoceļu kaisīšana, darbos iesaistītas 64 “Latvijas autoceļu uzturētāja” ziemas dienesta tehnikas vienības.

Dienas laikā braukšanas apstākļi gaidāmi apmierinoši, pēc saulrieta vietām atkal var veidoties apledojums, prognozē sinoptiķi. Lielākais apledojuma risks sestdienas vakarā un svētdien būs uz tiltiem, pārvadiem un ceļu posmiem ūdenstilpju un mežu tuvumā.

“Latvijas Valsts ceļi” aicina autovadītājus būt piesardzīgiem, izvēlēties laikapstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī ievērot lielāku distanci starp braucošiem transportlīdzekļiem.

Autoceļu ziemas uzturēšanas sezona sākās 1.novembrī un turpināsies līdz 31.martam. Šajā laikā ceļu uzturētāji ir mobilizēti darbam visu diennakti.

Pievienot komentāru

Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+