Mobilā versija
+4.2°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
21. novembris, 2015
Drukāt

Autoceļi vietām apledojuši, tos kaisa 64 mašīnas

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Sestdienas rītā vietām Latvijā, īpaši Zemgalē un Vidzemē, tostarp Pierīgā, uz autoceļiem ir apledojums, liecina uzņēmuma “Latvijas Valsts ceļi” operatīvā informācija.

Kurzemē ceļi sāka apledot jau piektdienas, 20.novembra, vakarā. Turpinās autoceļu kaisīšana, darbos iesaistītas 64 “Latvijas autoceļu uzturētāja” ziemas dienesta tehnikas vienības.

Dienas laikā braukšanas apstākļi gaidāmi apmierinoši, pēc saulrieta vietām atkal var veidoties apledojums, prognozē sinoptiķi. Lielākais apledojuma risks sestdienas vakarā un svētdien būs uz tiltiem, pārvadiem un ceļu posmiem ūdenstilpju un mežu tuvumā.

“Latvijas Valsts ceļi” aicina autovadītājus būt piesardzīgiem, izvēlēties laikapstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī ievērot lielāku distanci starp braucošiem transportlīdzekļiem.

Autoceļu ziemas uzturēšanas sezona sākās 1.novembrī un turpināsies līdz 31.martam. Šajā laikā ceļu uzturētāji ir mobilizēti darbam visu diennakti.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (26)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+