Mobilā versija
+4.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
21. novembris, 2015
Drukāt

Autoceļi vietām apledojuši, tos kaisa 64 mašīnas

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Sestdienas rītā vietām Latvijā, īpaši Zemgalē un Vidzemē, tostarp Pierīgā, uz autoceļiem ir apledojums, liecina uzņēmuma “Latvijas Valsts ceļi” operatīvā informācija.

Kurzemē ceļi sāka apledot jau piektdienas, 20.novembra, vakarā. Turpinās autoceļu kaisīšana, darbos iesaistītas 64 “Latvijas autoceļu uzturētāja” ziemas dienesta tehnikas vienības.

Dienas laikā braukšanas apstākļi gaidāmi apmierinoši, pēc saulrieta vietām atkal var veidoties apledojums, prognozē sinoptiķi. Lielākais apledojuma risks sestdienas vakarā un svētdien būs uz tiltiem, pārvadiem un ceļu posmiem ūdenstilpju un mežu tuvumā.

“Latvijas Valsts ceļi” aicina autovadītājus būt piesardzīgiem, izvēlēties laikapstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī ievērot lielāku distanci starp braucošiem transportlīdzekļiem.

Autoceļu ziemas uzturēšanas sezona sākās 1.novembrī un turpināsies līdz 31.martam. Šajā laikā ceļu uzturētāji ir mobilizēti darbam visu diennakti.

Pievienot komentāru

Rietumu sabiedrībās populisma sezona, notikušo Itālijā komentē eksperts (1)Pašlaik nevajadzētu pārspīlēt ar prognozēm par Itālijā notikušā referenduma sekām, jo Rietumu sabiedrības ir nonākušas “salīdzinoši lielā populisma sezonā”.
Pārsteigums! Taksometrā atrod "Kinder Surprise" olu ar narkotikāmRīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki taksometrā pie taksista un trim pasažieriem atradusi "Kinder Surprise" olu ar narkotikām.
Draugiem Facebook Twitter Google+