Mobilā versija
Brīdinājums +19.7°C
Agris, Agrita
Svētdiena, 24. septembris, 2017
13. decembris, 2015
Drukāt

Autoceļi vietām apledojuši

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Svētdienas rītā uz ceļiem vietām saglabājas apledojums, liecina uzņēmuma “Latvijas Valsts ceļi” operatīvā informācija.

Tostarp rīta agrumā apledojums bija uz Liepājas šosejas, kā arī posmā no Ludzas līdz Terehovai. Reģionālie ceļi vairāk apledojuši Tukuma, Cēsu, Madonas, Gulbenes un Ludzas pusē.

Autoceļu kaisīšanā no trijiem naktī iesaistītas 48 “Latvijas autoceļu uzturētāja” ziemas dienesta tehnikas vienības.

No rīta vietām, kur skaidras debesis vai snigšana, turpināsies ceļu apledošana, prognozē sinoptiķi. Arī vakarā ceļi vietām apledos.

Par apstākļiem, kas negatīvi ietekmē braukšanu pa valsts ceļiem, iedzīvotāji aicināti ziņot uzņēmumam “Latvijas Valsts ceļi”, zvanot pa tālruni 80005555 vai nosūtot ziņu uz “Twitter” vai “Facebook” kontu “LVceli”. “Waze” lietotājiem ir iespēja informēt citus autovadītājus par sarežģītiem braukšanas apstākļiem, sadaļā “Hazard” izvēloties attiecīgo brīdinājuma veidu.

Pievienot komentāru

Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus (9)Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus interneta lietotājus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus
No slāpekļskābes skartās apkārtnes evakuētie cilvēki atgriezušies mājāsKrustpils novada Civilās un vides aizsardzības speciālists Edgars Līcis sacīja, ka pēc viņa rīcībā esošās informācijas slāpekļskābes noplūdes videi kaitējumu nodarījusi neesot.
Draugiem Facebook Twitter Google+