Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
22. februāris, 2015
Drukāt

Autoceļu kaisīšanā iesaistītas 83 tehnikas vienības

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Svētdien, sākot no trijiem naktī, valsts galveno un reģionālo autoceļu kaisīšanā iesaistītas 83 “Latvijas autoceļu uzturētāja” ziemas dienesta tehnikas vienības, un braukšanas apstākļi kopumā ir apmierinoši, ziņo “Latvijas Valsts ceļi”.

Pēc sešiem rītā ziņas par apledojumu bija uz dažiem reģionālajiem ceļiem Rīgas, Limbažu, Madonas un Valkas apkaimē. Turpinās apledojušo posmu kaisīšana, kā arī preventīva ceļu apstrāde.

Svētdien, 22.februārī, braukšanas apstākļi uz lielceļiem gaidāmi apmierinoši. Vakarā vietām, naktī uz pirmdienu jau daudzviet veidosies apledojums, prognozē sinoptiķi.

Savukārt braukšana pa vietējiem ceļiem apgrūtināta visā valstī. Mazie ceļi daudzviet ledaini, to kaisīšana šādos laikapstākļos ir mazāk efektīva, jo kūstošais ledus no ceļa noskalo uzkaisītās smiltis, tomēr bīstamie līkumi un krustojumi, kā arī stāvi kāpumi un kritumi tiek apstrādāti.

Mainīgos laikapstākļos, kad gaisa temperatūra dienā ir virs nulles un naktī piesalst, uz autoceļiem pastiprināti veidojas bedres. Ziemas sezonā “Latvijas autoceļu uzturētājs” remontē tikai satiksmei bīstamās jeb tā sauktās avārijas bedres.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+