Latvijā
Sabiedrība

Automašīnai ietriecoties sienā, slimnīcā nonāk iereibuši pasažieri, bet vadītājs nav noskaidrots 16


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto-Shutterstock

Aizvadītajā naktī Alūksnē, vieglajai automašīnai ietriecoties sienā, cietuši trīs jaunieši, no kuriem divi bijuši alkohola reibumā. Visi trīs apgalvo, ka mašīnā sēdējuši kā pasažieri, bet transportlīdzekļa vadītājs pagaidām nav noskaidrots.

Kā aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā (VP), negadījums noticis ap plkst.3 Alūksnē, Pils ielā. Nenoskaidrota persona, vadot automašīnu “Alfa Romeo”, iespējams, neizvēlējās piemērotu braukšanas ātrumu, tāpēc spēkrats nobrauca no ceļa un ietriecās ēkas sienā.

Negadījumā cieta 1997.gadā dzimusi jauniete un divi 1996.gadā dzimuši jaunieši. Visi trīs tika nogādāti slimnīcā. Abiem stiprā dzimuma pārstāvjiem tika konstatēts alkohola reibums.

Savukārt Alojas novada Brīvzemnieku pagasta Puikulē vakar ap plkst.15.30 1953.gadā dzimis vīrietis guva traumas, krītot no braucoša skutera. Viņš tika nogādāts slimnīcā.

Tikmēr Jelgavas novada Platones pagastā, autoceļa Rīga-Jelgava-Lietuvas robeža 58.kilometrā, 1953.gadā dzimis vīrietis netika galā ar automašīnas “Audi 80” vadību – nobrauca no brauktuves un apgāzās. Vadītājs guva traumas un tika nogādāts slimnīcā.

Kā liecina VP apkopotā operatīvā informācija, aizvadītajā diennaktī uz Latvijas autoceļiem reģistrēts 41 ceļu satiksmes negadījums, piecās avārijās cietuši kopumā septiņi cilvēki, bojāgājušo nav.

LA.lv